Hepiniz hoşçakalın 🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Hepiniz hoşçakalın 🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,326 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Hepiniz hoşçakalın 🥹
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kuzum benim bulantım halen devam ediyor sırt bel ağrılarım başladı evet birtanem yavaştan birşeyler hissediyorum 😘😍😍😍🥰
Yaa kurban olurum ya onları veren Rabb'ime ❤️♥️ inşallah sağ salim sağlıkla alırsın kucağına konuş sürekli onlarla seni duyuyorlar ben ilk kızım ile hamileyken sürekli konuşurdum derdimi anlatırdım oda bana cevap verir gibi tekme atardı 🥺🥺tek başımaydim hep onunla dertlesir konuşurdum şimdide o benim moralim bozuk olunca gelip beni seviyor annecim ben seni çok seviyorum diyor ya ben orda bitiyorum 🥹🥹 kurban olurum ya 🥺

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa kurban olurum ya onları veren Rabb'ime ❤️♥️ inşallah sağ salim sağlıkla alırsın kucağına konuş sürekli onlarla seni duyuyorlar ben ilk kızım ile hamileyken sürekli konuşurdum derdimi anlatırdım oda bana cevap verir gibi tekme atardı 🥺🥺tek başımaydim hep onunla dertlesir konuşurdum şimdide o benim moralim bozuk olunca gelip beni seviyor annecim ben seni çok seviyorum diyor ya ben orda bitiyorum 🥹🥹 kurban olurum ya 🥺
Sümeyram kurban olduğum arkadaşım Güzel Kalplim Allahim Razı olsun Senden birşeye sinirlensem hemen ağrı girer biliyormusun Rabbime binlerce kez şükürler olsun bu duyguyu yasattıgı için yerim sizi ben ya Allah'ım güzel evlatlarını sana bağışlasın inşallah 🤲

rank
Sümeyram kurban olduğum arkadaşım Güzel Kalplim Allahim Razı olsun Senden birşeye sinirlensem hemen ağrı girer biliyormusun Rabbime binlerce kez şükürler olsun bu duyguyu yasattıgı için yerim sizi ben ya Allah'ım güzel evlatlarını sana bağışlasın inşallah 🤲
Canım benim o senin güzel yüreğin 🤍♥️sinirlenince ile onlar da etkileniyor gerilirler senin yaşadığın tüm duyguları onlarda hissediyor canlarım benim💕💕 inşallah birtanem cümlemizin evlatlarını bağışlasın inşallah 🤲 sen normal doğum mu düşünüyorsun ben bir yerdeokudum diyorki ikizler sezeryan doğumu oluyormuş doktor bununla ilgili konuştu mu

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım benim o senin güzel yüreğin 🤍♥️sinirlenince ile onlar da etkileniyor gerilirler senin yaşadığın tüm duyguları onlarda hissediyor canlarım benim💕💕 inşallah birtanem cümlemizin evlatlarını bağışlasın inşallah 🤲 sen normal doğum mu düşünüyorsun ben bir yerdeokudum diyorki ikizler sezeryan doğumu oluyormuş doktor bununla ilgili konuştu mu
Amin Canım Benim İnşallah 🤲🤲🤲❤️ Kuzum Daha Hiç Konuşmadi Doktorum bu Konu Hakkında Sen Kaç Haftalık Oldun birtanem Hastaneye Gidebildinmi ❤️

rank
Amin Canım Benim İnşallah 🤲🤲🤲❤️ Kuzum Daha Hiç Konuşmadi Doktorum bu Konu Hakkında Sen Kaç Haftalık Oldun birtanem Hastaneye Gidebildinmi ❤️
Ben 8 hafta 2 günlük oldum cnm inşallah Çarşamba gitmeyi düşünüyorum ben Folik asit almıştım eczaneden bende yan etki yaptı titreme halsizlik kemik sizlamasi oldu en iyisi Dr un yazdığı ilacını içmem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 8 hafta 2 günlük oldum cnm inşallah Çarşamba gitmeyi düşünüyorum ben Folik asit almıştım eczaneden bende yan etki yaptı titreme halsizlik kemik sizlamasi oldu en iyisi Dr un yazdığı ilacını içmem
Bende elimden geldiğince folik asit içeren doğal yiyecekler yiyorum hastaneye gidene kadar

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oyyyy Maşallah Suban Allah🧿🧿🧿 Hayırlı Mutlu Güzel Haberlerle İnşallah🤲🤲🤲❤️🧿 Kuzum O Zaman Doktoruna Sen Sor İhmal Etme canım benim

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evwt canım ikisinde de kullandım ama Gökperim inkinde çok iyiydi markası 250 ye almıştım bir buçuk iki yıl önce yine onu yazdiracam çok hafifti yani enerji veriyordi bana
Şifa Olsun İnşallah Sana Sümeyram🤲❤️🧿 Allah'ım sağlıkla Hayirlisiyla Sağ Salim Rabbim Kucağına Almayı Nasip Etsin İnşallah🧿🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar