Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,522 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler anne adayları minnoslarinin gelmesini dört gözle bekleyen hayatta en çok sevgiyi saygıyı fazlasıyla hak eden canlarım benim hepinizi çok özledim 😍😍😍 şu anda kim ne yapıyor nasılsınız ?Ben iki yaramazi uyuttum canım bitanecik eşimi de işe yolcu ettim oturuyorum sizler napiyorsunuz yazın bakalım 😍❤️😍❤️😍❤️😍
Özlendin valla canısı. Nasıl gidiyor bebiş nasıl 🥰

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler anne adayları minnoslarinin gelmesini dört gözle bekleyen hayatta en çok sevgiyi saygıyı fazlasıyla hak eden canlarım benim hepinizi çok özledim 😍😍😍 şu anda kim ne yapıyor nasılsınız ?Ben iki yaramazi uyuttum canım bitanecik eşimi de işe yolcu ettim oturuyorum sizler napiyorsunuz yazın bakalım 😍❤️😍❤️😍❤️😍
Merhaba canım iyiyiz çok şükür sen nasılsın bebiş nasıl? Bende eşimi bugün gönderdim, az önce de çocukları uyuttum dinlenmeye çalışıyorum☺️

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Selamlarrr hoşgeldin canim bende küçük yaramazimi uyutdum erken yatıyor ama bazen beyfendi direniyor uyumamak icin haha eşimde uyutdum bende öyle uzandım yatağa ❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
5-6hafta daha dursun az daha dayanıcaz artık ondan sonra bizde gazıydı ağlamasıydı diye yazarız İnşallah😄
İnşallah 😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım iyiyiz çok şükür sen nasılsın bebiş nasıl? Bende eşimi bugün gönderdim, az önce de çocukları uyuttum dinlenmeye çalışıyorum☺️
Bizde iyiyiz çok teşekkür ederim iki çocuk gerçekten çok zormuş 🤦

Selamlarrr hoşgeldin canim bende küçük yaramazimi uyutdum erken yatıyor ama bazen beyfendi direniyor uyumamak icin haha eşimde uyutdum bende öyle uzandım yatağa ❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍
Annelik çok zor gerçekten ama güzel 😌

Özlendin valla canısı. Nasıl gidiyor bebiş nasıl 🥰
Cok zor gidiyor ikiside çok yaramaz küçüğün gazı çok dün hiç uyumadı kızımda kıskançlık çok oda benimle uğraşıp duruyor 😒😄

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim iyiki varsınız bende sabah 7de eşimi gönderdim uzandım 6 yaşında oglumda erken uyanıyor şuanda kahvaltı edşyıruz🤗🤗🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bizde iyiyiz çok teşekkür ederim iki çocuk gerçekten çok zormuş 🤦

Annelik çok zor gerçekten ama güzel 😌

Cok zor gidiyor ikiside çok yaramaz küçüğün gazı çok dün hiç uyumadı kızımda kıskançlık çok oda benimle uğraşıp duruyor 😒😄
Gel birde bana sor canım 3 oldular 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar