Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,490 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler anne adayları minnoslarinin gelmesini dört gözle bekleyen hayatta en çok sevgiyi saygıyı fazlasıyla hak eden canlarım benim hepinizi çok özledim 😍😍😍 şu anda kim ne yapıyor nasılsınız ?Ben iki yaramazi uyuttum canım bitanecik eşimi de işe yolcu ettim oturuyorum sizler napiyorsunuz yazın bakalım 😍❤️😍❤️😍❤️😍

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende eşimi işe gönderdim oğlanı uyuttum ben birazcık uyumuşum şimdi kalkıp alışveriş poşetlerini düzenleyeceğim çamaşırlar bekliyor işler biter mi 😅😅😅

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler anne adayları minnoslarinin gelmesini dört gözle bekleyen hayatta en çok sevgiyi saygıyı fazlasıyla hak eden canlarım benim hepinizi çok özledim 😍😍😍 şu anda kim ne yapıyor nasılsınız ?Ben iki yaramazi uyuttum canım bitanecik eşimi de işe yolcu ettim oturuyorum sizler napiyorsunuz yazın bakalım 😍❤️😍❤️😍❤️😍
Valla canim 3 minik de ayakta babannesiyle dedesi yoldalar geliyolar onu bekliyolar benim 4 uncu 7 den beri sırtımdan bir agri girdi mideme karnima vuruyo belli aralıklarla geliyo ama beni de benden aliyo nefesim kesiliyo ta dogurursam diye yanimda kalmak için geliyolar bakalım e hamilelik de doğum da farklıydı bunun nasıl olcagni bir türlü anlayamıyorum valla

Ulduz.

Kayıtlı Üye
rank
Mehraba canim ben sabah bebeyimin cinsiyetin öyrenmeye gidecem cok.heyecanliyim.🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende eşimi işe gönderdim oğlanı uyuttum ben birazcık uyumuşum şimdi kalkıp alışveriş poşetlerini düzenleyeceğim çamaşırlar bekliyor işler biter mi 😅😅😅
Canim.sizin ešler gecemi caliwiyo?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim.sizin ešler gecemi caliwiyo?

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim 3 minik de ayakta babannesiyle dedesi yoldalar geliyolar onu bekliyolar benim 4 uncu 7 den beri sırtımdan bir agri girdi mideme karnima vuruyo belli aralıklarla geliyo ama beni de benden aliyo nefesim kesiliyo ta dogurursam diye yanimda kalmak için geliyolar bakalım e hamilelik de doğum da farklıydı bunun nasıl olcagni bir türlü anlayamıyorum valla
Evet bende öyle olmuştum 🤦yalancı sancıları gerçek sancı zannetmiştim kaynanamlari üç hafta öncesinden cagirmisim 🤣daha bekliyorlar doğum yaptım iki hafta oldu gidebilirler artık işim bitti onlarla 😄kilitli sandık valla ne zaman doğacağı belli olmuyor

Kaç gün oldu doğalı bebiş😇

Tüm sayfalar yüklendi.