Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,519 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
En büyük korkum o şimdiden doğum yapacağım günü planlıyoruz oğlum çok duygusal aşırı düşkün anne babaya hastane götürsek benim ağrım sızım illa olacak kardeşim yüzünden annem böyle oldu diye düşünmesin evde anneannesi baksın diyoruz bir kere anneanne ile kaldı biz acile gitmiştik anne gitti baba gitti beni bıraktılar ben ne yapacağım şimdi demiş anneme 🤦‍♀️🤦‍♀️ yani bir kaç şey düşündük bakalım inşallah yolunda gider aklım fikrim orada hediyede alırız diyoruz kardeşin getirdi gibisinden
Benim de eşime bırakmıştım çok zor bakmış birde gece çalışıp gündüz uyuyor benim eşim zor olmuş bir gün bile bakamamis hastaneye bir getirmiş çocuğu Allah'ım üstü başı görmeyin perişan perişan getirmiş çocuğumu oda hemen şikayet etti babasını bana bak beni nasıl getirdi babam üstümü başımı düzeltmeden diye babalar pek bakamiyor anladım ama eşim gündüz uyumasa bakardı 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4 yasında canım
Benimkide 3.5

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben hastaneye giderken yanımda getirdim canım odaya cıktı orda beni bekledi uyumus yemek yemısler falan sonra kardesı dogunca gordu cok sevindi sonra babası goturdu eve sabah geldi sac bas daganık 😃😃 gerçekten babalar bakamıyor

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Ben hastaneye giderken yanımda getirdim canım odaya cıktı orda beni bekledi uyumus yemek yemısler falan sonra kardesı dogunca gordu cok sevindi sonra babası goturdu eve sabah geldi sac bas daganık 😃😃 gerçekten babalar bakamıyor
Bizim hastanede almadılar çok zor bir süreç ti benim için hem doğum hem minik kızımı eve göndermek ilk defa bu şekilde ayrı kaldım yavrumdan Allah hiç bir anneyi evladından ayrı koymasın çok şükür geçti gitti kavuştuk hep birlikteyiz yine 😌😌

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bizim hastanede almadılar çok zor bir süreç ti benim için hem doğum hem minik kızımı eve göndermek ilk defa bu şekilde ayrı kaldım yavrumdan Allah hiç bir anneyi evladından ayrı koymasın çok şükür geçti gitti kavuştuk hep birlikteyiz yine 😌😌
Amin canım ben sancı cekerken ara ara cıkıyordum dogum haneden goruyordu beni aklım kalmadı hıc cok sukur dogunca da hemen odaya geçtik beraber

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler anne adayları minnoslarinin gelmesini dört gözle bekleyen hayatta en çok sevgiyi saygıyı fazlasıyla hak eden canlarım benim hepinizi çok özledim 😍😍😍 şu anda kim ne yapıyor nasılsınız ?Ben iki yaramazi uyuttum canım bitanecik eşimi de işe yolcu ettim oturuyorum sizler napiyorsunuz yazın bakalım 😍❤️😍❤️😍❤️😍
Ayyy yerim seni bennnn💕😍 bende kızımı yeni uyuttum yatağa attım kendimi oglusumun tekmeleri eşliğinde size yazıyorum canlar🤭🤭 sen nasılsın balim bebeğin nasıl herşey yolunda demi 🙏🏻ismini ne koymuştun unuttum🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin Inşallah bende kızımdan daha 4 yıldır 1 dakika ayrı kalmadım nasıl olacak bilmiyorum 😔

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy yerim seni bennnn💕😍 bende kızımı yeni uyuttum yatağa attım kendimi oglusumun tekmeleri eşliğinde size yazıyorum canlar🤭🤭 sen nasılsın balim bebeğin nasıl herşey yolunda demi 🙏🏻ismini ne koymuştun unuttum🤔
Çok teşekkür ederim 🤗😘😍❤️😍 herşey gayet yolunda çok şükür iyiyiz ismini söylememiş tim ki😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar