Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,524 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Mehraba canim ben sabah bebeyimin cinsiyetin öyrenmeye gidecem cok.heyecanliyim.🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim.sizin ešler gecemi caliwiyo?

Canim.sizin ešler gecemi caliwiyo?
Benimki gece gündüz çalışıyor da kayinbabam lar burda onlar gidene kadar sadece gece çalışıyor onlar gidince gece gündüz çalışıyor 😔

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende öyle olmuştum 🤦yalancı sancıları gerçek sancı zannetmiştim kaynanamlari üç hafta öncesinden cagirmisim 🤣daha bekliyorlar doğum yaptım iki hafta oldu gidebilirler artık işim bitti onlarla 😄kilitli sandık valla ne zaman doğacağı belli olmuyor
Aynen canim benim günüm uygulamaya göre yarın bitiyo yalancı sancılar oluyordu ama bu beni öldürdü resmen böyle bişey yok sırtımdan bir giriyo omuzlarim midem karnım kassiklarim heryanim agriyo kivrandiriyo gecmiyoda okadar şiddetli ki kendimi ordan oraya atiyorum resmen ağlaya ağlaya bir acayip oldum 2 saat aralıksız çektim agriyi ama agriyla birlikte mide bulantısı ishal de geldi şimdi surda yarim saattir şiddetli bir sancim yok hafifledi ama nasıl olacak emin olamıyorum

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim benim günüm uygulamaya göre yarın bitiyo yalancı sancılar oluyordu ama bu beni öldürdü resmen böyle bişey yok sırtımdan bir giriyo omuzlarim midem karnım kassiklarim heryanim agriyo kivrandiriyo gecmiyoda okadar şiddetli ki kendimi ordan oraya atiyorum resmen ağlaya ağlaya bir acayip oldum 2 saat aralıksız çektim agriyi ama agriyla birlikte mide bulantısı ishal de geldi şimdi surda yarim saattir şiddetli bir sancim yok hafifledi ama nasıl olacak emin olamıyorum
Doğum yakın belli rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲😌

Valla geçen zaman belirsiz su gibi akıp gidiyor 29 Eylül'de doğum yaptım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bizim kız çok kıskanıyor küçüğü çok zor oluyor 🤦😔
En büyük korkum o şimdiden doğum yapacağım günü planlıyoruz oğlum çok duygusal aşırı düşkün anne babaya hastane götürsek benim ağrım sızım illa olacak kardeşim yüzünden annem böyle oldu diye düşünmesin evde anneannesi baksın diyoruz bir kere anneanne ile kaldı biz acile gitmiştik anne gitti baba gitti beni bıraktılar ben ne yapacağım şimdi demiş anneme 🤦‍♀️🤦‍♀️ yani bir kaç şey düşündük bakalım inşallah yolunda gider aklım fikrim orada hediyede alırız diyoruz kardeşin getirdi gibisinden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar