Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,525 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepinizi özledim 😍😍❤️❤️❤️❤️❤️
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Amin Inşallah bende kızımdan daha 4 yıldır 1 dakika ayrı kalmadım nasıl olacak bilmiyorum 😔
Bizim hastanede almadılar çok zor bir süreç ti benim için hem doğum hem minik kızımı eve göndermek ilk defa bu şekilde ayrı kaldım yavrumdan Allah hiç bir anneyi evladından ayrı koymasın çok şükür geçti gitti kavuştuk hep birlikteyiz yine 😌😌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim 🤗😘😍❤️😍 herşey gayet yolunda çok şükür iyiyiz ismini söylememiş tim ki😃😃
Hah tamam ozaman neydi🤣🤣🤣

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Amin Inşallah bende kızımdan daha 4 yıldır 1 dakika ayrı kalmadım nasıl olacak bilmiyorum 😔
Ayni ben gibi o gün sancı çekiyorum hâlâ aklım Bitanecik kizimdaydi çok şükür ben atlattım o anları darısı size inşallah Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😘

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hah tamam ozaman neydi🤣🤣🤣
Ablasının adını kaynanamın adını koydum Ayşe yanına Ebrar koydum oğlumun adinida kayinbabam in adını koydum Osman yanına Efe koydum
Yani Ayşe Ebrar Osman Efe
Eşimin adı Emre Benimde Ebru 😃😃😃
Kız sulalemi yazdım sana 😃 nüfus kayıt örneği 😄😄

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣isimleriyle yaşasınlar canım benim inşallah 🙏🏻💞
Ablasının adını kaynanamın adını koydum Ayşe yanına Ebrar koydum oğlumun adinida kayinbabam in adını koydum Osman yanına Efe koydum
Yani Ayşe Ebrar Osman Efe
Eşimin adı Emre Benimde Ebru 😃😃😃
Kız sulalemi yazdım sana 😃 nüfus kayıt örneği 😄😄

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler anne adayları minnoslarinin gelmesini dört gözle bekleyen hayatta en çok sevgiyi saygıyı fazlasıyla hak eden canlarım benim hepinizi çok özledim 😍😍😍 şu anda kim ne yapıyor nasılsınız ?Ben iki yaramazi uyuttum canım bitanecik eşimi de işe yolcu ettim oturuyorum sizler napiyorsunuz yazın bakalım 😍❤️😍❤️😍❤️😍
Napalim valla uğraşıp duruyoruz senin iki yaramaz benim 3 öbür sene 6. Ay da 4 olacaklar ve işler hiç bitmez napacagim bilmiyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar