Sorum var Hepinizin arası süper mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Hepinizin arası süper mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,926 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hepinizin arası süper mi ?
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Eşlerinizle hep aranız güzel mi hiç sıkıntı yaşıyor musunuz mesela bazen eşinizin değiştğini sizi eskisi gibi sevmediğini falan düşünüyor musunuz ya da başka bir sorun falan ne biliyim bazen diyorum acaba sadece ben mi böyleyim öyle herşey beni kırıyor sanki çok bunalıyorum kendimi yalnız hissediyorum acaba ben mi sorunları gözümde çok büyütüyorum eşimin herhangi bir hareketinden bile beni artık sevmediği düşüncesine varabiliyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Eşlerinizle hep aranız güzel mi hiç sıkıntı yaşıyor musunuz mesela bazen eşinizin değiştğini sizi eskisi gibi sevmediğini falan düşünüyor musunuz ya da başka bir sorun falan ne biliyim bazen diyorum acaba sadece ben mi böyleyim öyle herşey beni kırıyor sanki çok bunalıyorum kendimi yalnız hissediyorum acaba ben mi sorunları gözümde çok büyütüyorum eşimin herhangi bir hareketinden bile beni artık sevmediği düşüncesine varabiliyorum
Dediklerinin aynısını ben de yaşıyorum çevremde de hep böyle ama bu biz de sorun olduğu için değil bence erkekler bizim gibi yaratılmamış maalesef biz duygusalız onlar değil

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Öersl
Merak etme canım bende aynıyım coğumuzda da vardır böyle problemler 3 gün önce küstük mesela sırf bana gerizekalı hareketler uapma dedi diye konuşmadım onunla bolca da ağladım önceden aklımdan hiç geçmezdi beni sevmemesi ama artık geçiyor yaptıkları aynı ama bende artık düşünmeye başladım bi şekilde barışıyprsun işte hayat devam ediyor🥲 ve çoğu kadın sırf çocuklaro için dayanıyorlar kocalarına emin ol😏

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım kimsenin evliliği dört dörtlük değil İnan dışarıdan böyle çok mutlu görünen aileler var Daha doğrusu dışarıda oynayanlar ama inan Yani senden benden kötüdür evinin içi oturup şu anki haline şükredersin yani o derece diyebilirim Şu an bir de hamilesin hormonlarından dolayı bu tür şeylerin kapılman çok normal Bunlar geçici bir durum fazla kendinde strese sokma

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Öersl
Merak etme canım bende aynıyım coğumuzda da vardır böyle problemler 3 gün önce küstük mesela sırf bana gerizekalı hareketler uapma dedi diye konuşmadım onunla bolca da ağladım önceden aklımdan hiç geçmezdi beni sevmemesi ama artık geçiyor yaptıkları aynı ama bende artık düşünmeye başladım bi şekilde barışıyprsun işte hayat devam ediyor🥲 ve çoğu kadın sırf çocuklaro için dayanıyorlar kocalarına emin ol😏
Evet haklısın onlarda zaten kadınların dayanağını bildikleri için öyleler ya evlenmeden önce heran bırakacak korkusu olduğu için öyle değiller maalesef 😡

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Öersl
Woww karışıkmış ☺️bizim daha 9 ay oldu evlilik ondan önce de 5 sene birlikteydik
Bizi çıldırtıp çıldırtıp sonra saçmalama derler, gerizekalı hareketler derler, bir şey dersin ne alaka derler, alakayı anlatırsın işine gelmez kafada kuruyorsun derler.Bunlar hep aynı fabrikadan çıkma işte.Sonra biz küseriz umurlarında olmaz biz konuşmasak dönüp konuşmazlar.Ahh nerede o dizilerdeki haklı da olsa ellerinde güllerle gelen erkekler 😅

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Canım kimsenin evliliği dört dörtlük değil İnan dışarıdan böyle çok mutlu görünen aileler var Daha doğrusu dışarıda oynayanlar ama inan Yani senden benden kötüdür evinin içi oturup şu anki haline şükredersin yani o derece diyebilirim Şu an bir de hamilesin hormonlarından dolayı bu tür şeylerin kapılman çok normal Bunlar geçici bir durum fazla kendinde strese sokma
Zaten artık kafayı yiycem acaba ben mi gözümde büyütüyorum diye abartıyorum diye ah bir çözsem 😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar