Hepsine rest çekdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Ulker tarafından oluşturulan Hepsine rest çekdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,203 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hepsine rest çekdim
Konbuyu başlatan Ulker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende postu bulmadım hülya ile bizim yorum yaptık baktım konulsrin içinde yok acaba engellendiği resmen ben erkeğim dedi eşim hamile nasıl davranmam gerek diye post açmış terbiyesiz
He hatırladım o beyinsizi ben silip engelledim diye hatırlıyorum onu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yada hülya da yapmış olabilir

Minigimm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık evliyim 5 aylık da hamileyim. Kayınvalideyle yaşıyorduk. Kendisi öyle paragöz, hiç bir şeyimi beğenmeyen, pimpirikli birisi ki... kocam da annem de annem, abim de abim diyen birisi. Tüm gün abisigilde oturuyordu geceden-geceye eve geliyordu. Kavgalarımız oldu, hep özür diledi bir daha yapmam diye. Kocamla aramı iyi etmiştim ki kaynanam bizim mutluluğumuzu çekemedi. Her gün bana inadına ev temizletiyordu. Yaptığım yemeklerin hiç birisini beğenmiyordu. Kocamdan hesap sormaya kalksam, sen kadınsın susmalısın gibisinden karışıyordu hep. En sonunda bıktım hepsinden annemin evine geldim. Kocam yalvarmaya başladı. Eve dön diye. Hayır boşancam dedim. Ben senin annenle aynı evde oturamam, ya ayrıl, ya da boşanalım dedim. Şart koydum yani. O da ben annemden ayrı kalamam, git boşanırsan boşan diyor. Ama 2 günden sonra yine yola getirmeye çalışıyor. Engelledim hepsini. Ulaşamasınlar bana. Boşanma dilekçemi verdim. Kimsenin sözünü çekemem. Ya eşim ayrılcak ya da ben ondan ayrılcam. Sizce kötü mü yaptım? Bana etraftan kötü bakıyolar. İkiyüzlü dedikleri bile oldu(
Bu tür konularda çok üzülüyorum evde kayın in görümce varsa bu gelinin birlik gitmesi bence doğru değil yani ne gerek var herkesin mutsuz olmasina

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar