Hepsine rest çekdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Ulker tarafından oluşturulan Hepsine rest çekdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,231 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hepsine rest çekdim
Konbuyu başlatan Ulker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık evliyim 5 aylık da hamileyim. Kayınvalideyle yaşıyorduk. Kendisi öyle paragöz, hiç bir şeyimi beğenmeyen, pimpirikli birisi ki... kocam da annem de annem, abim de abim diyen birisi. Tüm gün abisigilde oturuyordu geceden-geceye eve geliyordu. Kavgalarımız oldu, hep özür diledi bir daha yapmam diye. Kocamla aramı iyi etmiştim ki kaynanam bizim mutluluğumuzu çekemedi. Her gün bana inadına ev temizletiyordu. Yaptığım yemeklerin hiç birisini beğenmiyordu. Kocamdan hesap sormaya kalksam, sen kadınsın susmalısın gibisinden karışıyordu hep. En sonunda bıktım hepsinden annemin evine geldim. Kocam yalvarmaya başladı. Eve dön diye. Hayır boşancam dedim. Ben senin annenle aynı evde oturamam, ya ayrıl, ya da boşanalım dedim. Şart koydum yani. O da ben annemden ayrı kalamam, git boşanırsan boşan diyor. Ama 2 günden sonra yine yola getirmeye çalışıyor. Engelledim hepsini. Ulaşamasınlar bana. Boşanma dilekçemi verdim. Kimsenin sözünü çekemem. Ya eşim ayrılcak ya da ben ondan ayrılcam. Sizce kötü mü yaptım? Bana etraftan kötü bakıyolar. İkiyüzlü dedikleri bile oldu(
İki yüzlülükle ne ilgisi var bunun ya ne kadar cahil insanlar var. Canım bana göre iyi yapmışsın ne demek annemden ayrılamam ya ufak çocuk mu bu madem annesini çok seviyor evi çok uzakta değilde yakınlarda tutabilir istediği zaman görür annesini eşin çok haksız bana göre. Senin için ailenin evine dönmenin mutlaka zorlukları olur canım Bi bebeğin olacağından dolayı ençokta ama belkide kaynanan gilde yaşasan daha da kötü olacak orasını ben pek bilemiyorum. Ben de şuan hamileyim ve ben de senin gibi kaynanamlara birlikte kalıyordum üst kat insaatı bizim ev ama eşim Bi türlü yapmıyordu bizde farklı farklı nedenlerden dolayı eşimle sürekli kavga ediyorduk en son kavgamız çok büyük oldu sesimiz komşulara kadar duyuldu o zaman resti çektim bende gemileri yaktım resmen annemin evine çektim gittim benim eşim de ilk zamanlar umursamıyor gibi davranıyordu ama benim kararlılığımı görünce ayrılmayalım bebeğimiz için felan dedi evimizi de yaptı inşallah senin eşin de düzelir herşey yoluna girer

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Böyle olacağını bilsem isterdim en başından. Kendisi melek gibi gösterdi ama tam bir şeytan
Ortada ciddi bise yokkan cocugunu babasiz birakma hormonlardan dolayida dolmus olabilirsin canim evlilik sabr LA oluyo kaynanada vikvik yapar inan gunu sana kalacak sonunda san hakli cikacaksin kocani seviyosan oyla acil karar Verma tatlim yolun basindasin herterefdan dusun tasin merhemetli olacaksin Allah bunu mukafatini Elbet veracak💞

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık evliyim 5 aylık da hamileyim. Kayınvalideyle yaşıyorduk. Kendisi öyle paragöz, hiç bir şeyimi beğenmeyen, pimpirikli birisi ki... kocam da annem de annem, abim de abim diyen birisi. Tüm gün abisigilde oturuyordu geceden-geceye eve geliyordu. Kavgalarımız oldu, hep özür diledi bir daha yapmam diye. Kocamla aramı iyi etmiştim ki kaynanam bizim mutluluğumuzu çekemedi. Her gün bana inadına ev temizletiyordu. Yaptığım yemeklerin hiç birisini beğenmiyordu. Kocamdan hesap sormaya kalksam, sen kadınsın susmalısın gibisinden karışıyordu hep. En sonunda bıktım hepsinden annemin evine geldim. Kocam yalvarmaya başladı. Eve dön diye. Hayır boşancam dedim. Ben senin annenle aynı evde oturamam, ya ayrıl, ya da boşanalım dedim. Şart koydum yani. O da ben annemden ayrı kalamam, git boşanırsan boşan diyor. Ama 2 günden sonra yine yola getirmeye çalışıyor. Engelledim hepsini. Ulaşamasınlar bana. Boşanma dilekçemi verdim. Kimsenin sözünü çekemem. Ya eşim ayrılcak ya da ben ondan ayrılcam. Sizce kötü mü yaptım? Bana etraftan kötü bakıyolar. İkiyüzlü dedikleri bile oldu(
Kuzum kendince gerçekten çok haklısın zor bir durum hele birde.hamilelik.hormanlari tam eşinin annesi ola bilir ama sende artık onun bir ailesinin oda ailesinden sende ailenizden çıktınız ve kendinize yeni bir çekirdek aile oldunuz kaynanaya bir yasiryorsun diye bu sürekli herşeyine karşma yada eşinle arani bozmaya hak tanımıyor bence eşini karsini al yada konuş telefonla anlat ona bir bebegimiz olucak biz de bir aileyiz bende istemem mi hep bir olalım diye ama görüyorsun anneni bu dogucakak çocuğa yazık değil mi babasiz mi kalsin dünyaya ilk gözlerini acikken gel tutalım güzel bir ev yine sen annene git yine gelsin gitsin ama evimiz ayrı olsun bak daha iyi olucak bebeğimiz için falan diye acaba konuşsun tatlı bir şekilde eğer yok derse tamam sen annei seç buyuncede bebeğine ben babanneni seçtim o yüzden de seni babasız bıraktım dersin de belki bir orta yol bulunur canm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
hakinda hayirlisi olsun canim

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Ev, ev üstüne olmaz derler..
Hakkinizda hayırlısı neyse o olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar