Sorum var HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde prensesim tarafından oluşturulan HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,047 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER
Konbuyu başlatan prensesim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
400 TL yardimi sadece gebeler mi alıyor benim çocuğum yok evim kira eşim asgari ücret bende alabilir miyim o yardımdan başvuru yapsam
Hayır benim dayımın eşi gebe değil 2 tane çocuğu var kirada sadece eşi çalışıyor ama alıyorlar dayım da eşi de ikiside bavyrmus iksiidnede çıkmış şans işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcı olsun doğrudur ama burasıda yardım kuruluşu degil başvurulacak yerler var geçen sene biri yazmıştı adResini vermiş istemiyorum demiş hamileler burada üzülüyorlar lütfen
Katılıyorum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar bende yeniyim burda 7 aylık hamileyim hiç durumum yok bebeğe bişey alamıyorum sizden rica ediyorum bır anne olarak iki çocuğum da var 7 aylık hamileyim de sizden rica ediyorum çocuğunuza giydirmediginiz kız veya erkek elbisesi varsa bana gonderebilirsiniz lütfen elbise oyuncak puset Bebek Arabası ne olursa kullanmadığımız inanmazsan iz gelip bakabilirsinizde bişey getirmek isterseniz yada telefon numaramdan görüntülü ariyarak bakabilirsiniz ihtiyacı olmayan bı annne istemez bile sizlerde benim gibi bı annesiniz yada anne olucaksiniz ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim iyiki varsınız Allah hepinizin yardimcisi olsun güle güle fogurursunuz inşallah
Allah yardımcın olsun zor bir durumdur eminim ki ama programı yükler yüklemez de hemen yardım istenmesini anlamıyorum ya.. 2 çocuğun varmış onların hiç mi kıyafetlerini saklamadın bir eşyasını koymadın kenara. Ben ilk çocuğumun kıyafetlerini giydiriyorum bebek arabasını kullanıyorum. Allah affetsin burdan yardım isteyenlere inanmıyorum. Kuruluşlar durumunuzu araştırıp mutlaka yardım edecektir. İyi günler.

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Devlet kuruluşları var hanımefendi oralara gıdın başvurun burada herkez hamile insanlar kendileri zor geçiniyorlar heleki bu devirde kimseye asla güven olmaz bu dünyada neler oluyor neler akıllı telefon kullanıp buraya nasil girebiliyorsunuz ? Durumunuz kotuyse
Mrb arkadaşlar bende yeniyim burda 7 aylık hamileyim hiç durumum yok bebeğe bişey alamıyorum sizden rica ediyorum bır anne olarak iki çocuğum da var 7 aylık hamileyim de sizden rica ediyorum çocuğunuza giydirmediginiz kız veya erkek elbisesi varsa bana gonderebilirsiniz lütfen elbise oyuncak puset Bebek Arabası ne olursa kullanmadığımız inanmazsan iz gelip bakabilirsinizde bişey getirmek isterseniz yada telefon numaramdan görüntülü ariyarak bakabilirsiniz ihtiyacı olmayan bı annne istemez bile sizlerde benim gibi bı annesiniz yada anne olucaksiniz ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim iyiki varsınız Allah hepinizin yardimcisi olsun güle güle fogurursunuz inşallah
Seni iyi anliyorum canim Allah yardimcin olsin😘

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Akıllı telefonla bu konunun ne alakası var telefon günümüzde en önemli temel ihtiyac zengininde de var fakirin de. Şartlar çok zorlaştı kendi evladımıza yetmez olduk çocuguna kıyafet almakta zorlananları çok iyi anlarım keske durumumuz olsa yardım edebilsek bazen bende zorlanıyrm ihtiyaçlarını karşılamakta. Allah herkesin yardımcısı olsun
Allah affetsin çocuğuna eşya almakta zorlanan biri de neden 3. Çocuğu yapar ki 😏 herkes maddi durumunu bilir en azından ona göre karar verir

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Devlet kuruluşları var hanımefendi oralara gıdın başvurun burada herkez hamile insanlar kendileri zor geçiniyorlar heleki bu devirde kimseye asla güven olmaz bu dünyada neler oluyor neler akıllı telefon kullanıp buraya nasil girebiliyorsunuz ? Durumunuz kotuyse
Kalbini neden kiriyorsun? Pul para isdemiyorki eski kiyafer isdiyor bu kadar kiricu olmaylalim lutfen.

Hüsna

Kayıtlı Üye
rank
Kalbini neden kiriyorsun? Pul para isdemiyorki eski kiyafer isdiyor bu kadar kiricu olmaylalim lutfen.
Canım haklısın ama eski kıyafetleri bile götürüp satıyorlar paraya çeviriyorlar umarım yalan söylemiyordur eğer gerçekse Rabbim yardımcısı olsun 🥰 duamız onunla 🌼

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
Seni iyi anliyorum canim Allah yardimcin olsin😘
Kimsenin kalbini ben kırmıyorum burası gebelik uygulması hamile annelerimiz var hamile arkadaslarimiz kirilacak bir soz soylemedim sonucda yardim platformu degil devletimiz var ve yardim ediyor kimseye guvenilmezde inanilmaz bu devirde rabbim yardimcisi olsun gerekli yerlere basvurunca yardim ediyorlar burda annelerimiz uzuluyor kimseninde uzmeye hakki yok bebek emziriyorlar etkileniyorlar burada baska yerlere basvurun diyince kalp mi kiriyoruz yani zaten adi ustunde yardim kurulusu olsaydi yardim ederlerdi gebelik uygulmasi anlamiyorum anlam veremiyorum 2 tane cocugu var 3. Cocuga karar verildigime gore bakacaklar gecen sene arkadaş yardımcı olmak istedi ve yalan cıktı üzüldüm elimizden birşey gelmiyor şuan insan kendi çocuğuna zor alıyor ben böyle yapan insanlara inanmıyorum kusura bakmayın kalpsiz ve vicdansız değilim allahaşkına burdan yardim istemek tuhaf bana göre

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar