Sorum var HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde prensesim tarafından oluşturulan HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,044 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER
Konbuyu başlatan prensesim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bunu burada defalarca dile getirdim. Burası sosyal yardımlaşma değil bilgi paylaşım platformu. Düşkünlüğünüz varsa sosyal yardımlaşmaya, belediyelere, muhtarlığa giderek yardım talebinde bulunabilirsiniz onlar gerekli araştırmaları yapıp size dönüş sağlarlar merak etmeyin. Burda hamilelerin ve annelerin duygularıyla oynamayın kimse kolay kolay geçimini sağlayamıyor

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin kalbini ben kırmıyorum burası gebelik uygulması hamile annelerimiz var hamile arkadaslarimiz kirilacak bir soz soylemedim sonucda yardim platformu degil devletimiz var ve yardim ediyor kimseye guvenilmezde inanilmaz bu devirde rabbim yardimcisi olsun gerekli yerlere basvurunca yardim ediyorlar burda annelerimiz uzuluyor kimseninde uzmeye hakki yok bebek emziriyorlar etkileniyorlar burada baska yerlere basvurun diyince kalp mi kiriyoruz yani zaten adi ustunde yardim kurulusu olsaydi yardim ederlerdi gebelik uygulmasi anlamiyorum anlam veremiyorum 2 tane cocugu var 3. Cocuga karar verildigime gore bakacaklar gecen sene arkadaş yardımcı olmak istedi ve yalan cıktı üzüldüm elimizden birşey gelmiyor şuan insan kendi çocuğuna zor alıyor ben böyle yapan insanlara inanmıyorum kusura bakmayın kalpsiz ve vicdansız değilim allahaşkına burdan yardim istemek tuhaf bana göre
Belki ehtiyaci var o yuzden cok uzuldum

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Ulduzum seni anlıyorum ama sosyal yardımlaşma ve aile destek platformu başvuru yapınca cidden ihtiayci var mı yok mu diye o kadar derin araştırmaya giriyor eğer cidden varsa zaten devlet yardım ediyor
Allah zor durumda olan herkese yardim etsin cok zor bebek ihtiyaclari kiyafetleri mamasi cok şukur bizim dayimiz sponsor yasimiza giricez nerdeyse birgun bez mama almamisimdir oyuncaklari vs dahil her ay koli koli gonderiyor Allah razi olsun ondan butun annelerin helede kirada olupta bunlari almak zorunda olanlarin Allah yardimcisi olsun

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Allah affetsin çocuğuna eşya almakta zorlanan biri de neden 3. Çocuğu yapar ki 😏 herkes maddi durumunu bilir en azından ona göre karar verir
Benim kafa artık almıyor yani durumunuz yoksa çocuk yapmayın yani yazık değil mi o çocukların geleceğine şimdi derler süpriz oldu git bağlat kendini korun yani yazık günah o çocuklara

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım haklısın ama eski kıyafetleri bile götürüp satıyorlar paraya çeviriyorlar umarım yalan söylemiyordur eğer gerçekse Rabbim yardımcısı olsun 🥰 duamız onunla 🌼
İnanır mısın 3 koli bebek kıyafeti vardı, babam bi yerde yetkili dedim ki bilirsin durumu olmayanlar sor bakalım lazımsa verelim diye. Haftalar geçti kimse istemedi kabul etmedi. Bende gittim giyim kutusuna attım
Kimsenin kalbini ben kırmıyorum burası gebelik uygulması hamile annelerimiz var hamile arkadaslarimiz kirilacak bir soz soylemedim sonucda yardim platformu degil devletimiz var ve yardim ediyor kimseye guvenilmezde inanilmaz bu devirde rabbim yardimcisi olsun gerekli yerlere basvurunca yardim ediyorlar burda annelerimiz uzuluyor kimseninde uzmeye hakki yok bebek emziriyorlar etkileniyorlar burada baska yerlere basvurun diyince kalp mi kiriyoruz yani zaten adi ustunde yardim kurulusu olsaydi yardim ederlerdi gebelik uygulmasi anlamiyorum anlam veremiyorum 2 tane cocugu var 3. Cocuga karar verildigime gore bakacaklar gecen sene arkadaş yardımcı olmak istedi ve yalan cıktı üzüldüm elimizden birşey gelmiyor şuan insan kendi çocuğuna zor alıyor ben böyle yapan insanlara inanmıyorum kusura bakmayın kalpsiz ve vicdansız değilim allahaşkına burdan yardim istemek tuhaf bana göre
Canım inanır mısın 4 koli kıyafet ayırdım verilecek, babam bi mahallede muhtar. Dedim ki durumu olmayanı biliyorsun al isteyen varsa sor ver diye. Haftalar geçti üstünden sordum babama yok kızım kimse istemiyor dedi. Bende aldım giyim kutusuna attım hepsini. Gerçekten ihtiyacı olan bi yandan çekinir diye düşünüyorum bilmiyorum artık hayırlısı ne diyim 😌

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar