Sorum var HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde prensesim tarafından oluşturulan HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,084 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER
Konbuyu başlatan prensesim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gebelik sayfası ama gebelik dışında bir suru baslik var bi tek buna bu kadar tepki geldi . Hepsine tek tek girip burasi gebelik sayfası baska bir sey sormayın ve yazmayın yazarsanız size hak vericem. Kadın aksam yapacagi yemegi bile buraya soruyor bu daha mı normal.
Canım burda duygu sömürüsü yapmaya gerek yok. Gerekli mecralar zaten yardımda bulunur diğer postlarda yardımlaşma ve eğlence amaçlı açılan postlar herhangi maddi bir getirisi yok

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik sayfası ama gebelik dışında bir suru baslik var bi tek buna bu kadar tepki geldi . Hepsine tek tek girip burasi gebelik sayfası baska bir sey sormayın ve yazmayın yazarsanız size hak vericem. Kadın aksam yapacagi yemegi bile buraya soruyor bu daha mı normal.

Tepki vermemizin sebebi kim kime güvenip yardım edebilir ki yani ben ihtiyaç sahibi olsam telefonu geç telefona kontör yükeleyemezdim ve gelip bu uygulamayı indirip yardım istemek aklımın ucundan geçmezdi herkese açık bir uygulama erkek mı kadın mı muhtaç değil mi bilmiyoruz siz yardım etmek istiyorsan buyrun edin yardımınızı

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
Yemek sormuş gelipte duygu sömürüsü yapmıyor bumu zorunuza gitti ???
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akşama ne yemek yapacam diyen arkadaşlarımızla fikir ediniyoruz kim olduğunu bilmiyoruz yardim kuruluşu platformu olsaydı destek verilirdi zaten hanımefendi GEBELIK UYGULAMASI burasi yardim isteyen çok oldu sonunu gördük sizi tutan yok yardim edin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yemek postu acip yemek sormak, dert postu açıp derdini anlatmak, sohbet postu açıp sohbet etmek vb. Şeyler maddi getirisi olmayan manevi bir şeydir ilk bunu ayırt edelim ve sanırım bazıları uygulamada yeni burda bir çok kez yardım edilmesi gibi olaylar oldu Sonu hep hüsran yardım isteyen kişilerin yaptığı terbiyesizlik lerle son buldu. Ki Bu uygulama gebelik uygulaması gebelik dışında su bu soruluyor vs diyorsynuz hanımefendinin de bil.eden indirip direk yardım istemesi ilginç zaten çok yardıma muhtaç biri ise buradan istemez bu konuda emin olun bugün elinizi verip yarın kolunuzu kaptırmayın !

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Canım burda duygu sömürüsü yapmaya gerek yok. Gerekli mecralar zaten yardımda bulunur diğer postlarda yardımlaşma ve eğlence amaçlı açılan postlar herhangi maddi bir getirisi yok
Gercekten yardima ihtiyaci olmus olma ihtimali hic gelmiyor akliniza. Etmek isteyen edecek tabiki etmek istiyorsan edersin istemiyorsan yorum yapmassın linc yapmaya hakkiniz yok kuaura bakmayın. Madem oyle yemek aoran arkadaslarda gitsin nefisyemek tariflerinden baksin burasi yemek sorma platformu degil. Ben hepsine acigim kadin kadina iateyen istedigini sorabilir paylasabilir ama ayrım yapan sizsiniz. Babanizin yeri sanki. Isteyen istedigini sorar kardeşim hosuna gitmiyorsa muhatap olmassin bu kadar basit.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Gercekten yardima ihtiyaci olmus olma ihtimali hic gelmiyor akliniza. Etmek isteyen edecek tabiki etmek istiyorsan edersin istemiyorsan yorum yapmassın linc yapmaya hakkiniz yok kuaura bakmayın. Madem oyle yemek aoran arkadaslarda gitsin nefisyemek tariflerinden baksin burasi yemek sorma platformu degil. Ben hepsine acigim kadin kadina iateyen istedigini sorabilir paylasabilir ama ayrım yapan sizsiniz. Babanizin yeri sanki. Isteyen istedigini sorar kardeşim hosuna gitmiyorsa muhatap olmassin bu kadar basit.
Keşke uslubunuz da biraz düzgün olsa..

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Tamam tatlım sen tüm ihtiyaci olanlara muhatap ol sana daha fazla dil dökemeyeciğim yoksay butonu bay bay👐
Gercekten yardima ihtiyaci olmus olma ihtimali hic gelmiyor akliniza. Etmek isteyen edecek tabiki etmek istiyorsan edersin istemiyorsan yorum yapmassın linc yapmaya hakkiniz yok kuaura bakmayın. Madem oyle yemek aoran arkadaslarda gitsin nefisyemek tariflerinden baksin burasi yemek sorma platformu degil. Ben hepsine acigim kadin kadina iateyen istedigini sorabilir paylasabilir ama ayrım yapan sizsiniz. Babanizin yeri sanki. Isteyen istedigini sorar kardeşim hosuna gitmiyorsa muhatap olmassin bu kadar

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sen hayırdır canım? Sana dokunan birşey mi oldu ? Sendemi yardım talebinde bulunacaksın bu kadar tepki veriyorsun ? Buranın maddi bir geliri yok olamazda yardım etmek istersen edersin uzatmaya gerek yok lakin burası sosyal yardımlaşma değil bunu kafana bir sok. Maddiyat ve maneviyat arasındaki farkıda bi öğren derim. Burda herkes manevi olarak birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Çok düşkünse gider belediyelere, muhtarlıklara, sosyal yardımlaşmaya başvurur. Onlar herşeyi açığa çıkardığı için oralara başvurma gereğinde bulunmayıp böyle platformlarda kendilerini acındırıyorlar. Gerçekten ihtiyaç sahipleri emin ol bunu dile getiremiyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Begenmiyorsan muhatap olmassın tatlım.
Hiç beğenmiyorum ama ne yazık ki muhattap olup uyurmak zorundayım. İnsanlarla saygı çerçevesinde de konuşun! Cidden bunu bir daha yazmak istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen hayırdır canım? Sana dokunan birşey mi oldu ? Sendemi yardım talebinde bulunacaksın bu kadar tepki veriyorsun ? Buranın maddi bir geliri yok olamazda yardım etmek istersen edersin uzatmaya gerek yok lakin burası sosyal yardımlaşma değil bunu kafana bir sok. Maddiyat ve maneviyat arasındaki farkıda bi öğren derim. Burda herkes manevi olarak birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Çok düşkünse gider belediyelere, muhtarlıklara, sosyal yardımlaşmaya başvurur. Onlar herşeyi açığa çıkardığı için oralara başvurma gereğinde bulunmayıp böyle platformlarda kendilerini acındırıyorlar. Gerçekten ihtiyaç sahipleri emin ol bunu dile getiremiyorlar
Sakin mervem 😘

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar