Sorum var HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde prensesim tarafından oluşturulan HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,986 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER
Konbuyu başlatan prensesim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hiç beğenmiyorum ama ne yazık ki muhattap olup uyurmak zorundayım. İnsanlarla saygı çerçevesinde de konuşun! Cidden bunu bir daha yazmak istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sakin mervem 😘
Ben sakinim bebeğim ama arkadaş bazı şeyleri öğrenememiş onu öğretmeye çalışıyorum 😂

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Tamam tatlım sen tüm ihtiyaci olanlara muhatap ol sana daha fazla dil dökemeyeciğim yoksay butonu

Hiç beğenmiyorum ama ne yazık ki muhattap olup uyurmak zorundayım. İnsanlarla saygı çerçevesinde de konuşun! Cidden bunu bir daha yazmak istemiyorum

Sakin mervem 😘
Tavrım muhatabina gore. Hakaret icerikli bir cumle kullanmadım. Dogruya dogru demek bu kadar zor olmamaliydi sizin adiniza uzgunum.

Ben sakinim bebeğim ama arkadaş bazı şeyleri öğrenememiş onu öğretmeye çalışıyorum 😂
Senin okul hayatin kadar benim ogretmenlik yapmisligim var tecrubeme dayanarak seninle muhatap olmamaya karar verdim otur sıfır. Umutsuz vakasın

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tavrım muhatabina gore. Hakaret icerikli bir cumle kullanmadım. Dogruya dogru demek bu kadar zor olmamaliydi sizin adiniza uzgunum.

Senin okul hayatin kadar benim ogretmenlik yapmisligim var tecrubeme dayanarak seninle muhatap olmamaya karar verdim otur sıfır. Umutsuz vakasın
Nerde yaptın hayal dünyanda falanmı ? Üslubuna dikkat et bi zahmet

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
Insanliktan nasibini almiisn canım sen burdaki arkadaşlarla üslubunu düzelterek konuş sevilen yardımcı olan destek olan kişiler istemiyorsan sen git buradan okey methede aysenurda öyle

Düzgün konuş terbiyeisz mahalle kadınları gibi konuşuyorsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Keşke yaptığın öğretmenlik hayatın da biraz da kibirli olmamayı ve saygılı olmayı ogrenseydin. Yaptığım iş hakkında senin gibi gereksiz bir yuceltmede bulunamayacagim ama biraz daha kaf dağından aşağı inin derim..

Valla bende anlamadım 2 dir gwlip yazdığımı postlarq abuk subuk mesajlar atıyor iki kez de uyardım ama işte

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Keşke yaptığın öğretmenlik hayatın da biraz da kibirli olmamayı ve saygılı olmayı ogrenseydin. Yaptığım iş hakkında senin gibi gereksiz bir yuceltmede bulunamayacagim ama biraz daha kaf dağından aşağı inin derim..

Valla bende anlamadım 2 dir gwlip yazdığımı postlarq abuk subuk mesajlar atıyor iki kez de uyardım ama işte
Gülüm yazışmayı kapat şununla muhatap olmayın artık

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Insanliktan nasibini almiisn canım sen burdaki arkadaşlarla üslubunu düzelterek konuş sevilen yardımcı olan destek olan kişiler istemiyorsan sen git buradan okey methede aysenurda öyle

Düzgün konuş terbiyeisz mahalle kadınları gibi konuşuyorsun
Yardım mı bunu siz mi ogretiyorsunuz kadin yardim istedi diye demedigini birakmadiniz. Mahalle kadinina ne olmus hayirdir neyini asagliyorsun bu benzetmeyi yaparak ? Sinek dortlu siz emutluluklar muhatap olmassaniz sevinirim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...