Sorum var HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde prensesim tarafından oluşturulan HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,984 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı HER ANNE EVLATLARİNA EN GUZEL ESYALARİ ALMAK İSTER
Konbuyu başlatan prensesim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
He canm he buralarin kurdu olmussun sen zaten her bitin altindan cikiyorsun ego tatmin

Belki etmek isteyen var sanami kaldi burdan yardim isteyip istemeyecegi. Diyemessin diyorum bende her seyi soran edenlere laf yok ama kadin yardim iatedi diye linc ettiniz belki gercekten ihtiyaci var ve siz bu tavriniz yuzunden onu bundan mahrum ediyorsunuz. Sizmi karar veriyorsunuz uygulamada ne konusulup konuslmayacagina
Arkadaş ayşe burnin kurdu değil bize yardımcı olan anne hayırdır çekememezlik var sizler iyi türediniz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kusura bakma da su basligin altini bastan asaga bi oku da elini vicdanina koyup tekrar dusun. Linci yapan benmiyim sizmisiniz.
Arkadaşım yenisin belli burada da senden önce çok insan yardım istedi burada eminim olsan sende dersin aynı dediğimiz lafları biri ta evine kadar gönderdi ücreti bile hep kendi karşıladı kadın çocuğunun bez parasini harcayıp gönderdi ya düşün sonuç ne yardım ustiyen şahsiyet almadı para hiç oldu lütfen bilmeden de kimseye laf etme emin .. senin de Allah korusun böyle yardıma ihtiyaç olacak halin olsa yazacak en son yer burayı görürsün belki görmezsin bile . Çok yardıma muhtaç inşan gördüm sözde öğretmensin ya illaki vardır öğrencilerinin arasında muhtaç ağzını açıp bir şey isteyebilir mi düşün neden istemez utandığı için istemez artık yazarken 2 kez daha düşünün

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
He canm he buralarin kurdu olmussun sen zaten her bitin altindan cikiyorsun ego tatmin

Belki etmek isteyen var sanami kaldi burdan yardim isteyip istemeyecegi. Diyemessin diyorum bende her seyi soran edenlere laf yok ama kadin yardim iatedi diye linc ettiniz belki gercekten ihtiyaci var ve siz bu tavriniz yuzunden onu bundan mahrum ediyorsunuz. Sizmi karar veriyorsunuz uygulamada ne konusulup konuslmayacagina
Benim şükür egom yok hatırlarsan 2 mesaj önce öğretmenlik mesleğinden egonu sen tatmin ettin... Buraların kurdu olmama da gerk yok emin ol herkes he şeyi görüp okuyor.

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Yok valla Zeynebim derdi ne merak ediyorum
Fazla bile muhatap oldum sizinle siz ne anlarsiniz
Arkadaşım yenisin belli burada da senden önce çok insan yardım istedi burada eminim olsan sende dersin aynı dediğimiz lafları biri ta evine kadar gönderdi ücreti bile hep kendi karşıladı kadın çocuğunun bez parasini harcayıp gönderdi ya düşün sonuç ne yardım ustiyen şahsiyet almadı para hiç oldu lütfen bilmeden de kimseye laf etme emin .. senin de Allah korusun böyle yardıma ihtiyaç olacak halin olsa yazacak en son yer burayı görürsün belki görmezsin bile . Çok yardıma muhtaç inşan gördüm sözde öğretmensin ya illaki vardır öğrencilerinin arasında muhtaç ağzını açıp bir şey isteyebilir mi düşün neden istemez utandığı için istemez artık yazarken 2 kez daha düşünün
Sozde ogretmensin lafini duzelt ben bu meslege kavusmak icin yillarimi verdim ve layikiylada yapiyorum laf soyletmem Keske sizede deginen bir ogretmeniniz olsaymis umarim cocuklarinizada boyle ogretmiorsunuzdr. Yani her sakalliya dede diyelim diyorsun ben yazdm elim kolum uzun yardima ihtiyaci yoksa zaten ben bunu bilirim ona gore yardim ederim diye. Ama israrla ayni muhabbet.

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Benim şükür egom yok hatırlarsan 2 mesaj önce öğretmenlik mesleğinden egonu sen tatmin ettin... Buraların kurdu olmama da gerk yok emin ol herk
Benim şükür egom yok hatırlarsan 2 mesaj önce öğretmenlik mesleğinden egonu sen tatmin ettin... Buraların kurdu olmama da gerk yok emin ol herkes

Boşver Ayşem kim ne diyorsa desin kulağını tıka 😏 biz seni çok iyi tanıyoruz sen bizim bitanemizsin🥰🥰🥰🥰canım ayşeeeemmmm🥰🥰
Bunu sizin lafiniza ithafen aciklama yapmak icin soyledim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üzülüyorum bu üslupla öğretmenlik çok yazık sen kimsinde çocukları karıştırıyorsun haddiniı bil
Tavrim adamina gore canm dogal ortamimda bu tavri sergilemiyorum. Az once sizi de gorduk defollar falan . Neyse Allah sizin elinize kimseyi dusurmesin diyorum.

Üzülüyorum bu üslupla öğretmenlik çok yazık sen kimsinde çocukları karıştırıyorsun haddiniı bil
Ben o kadina ulasip yardimimi yapacagim ihtiyaci varsa. Siz burda lince devam edin.

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
Bunu sizin lafiniza ithafen aciklama yapmak icin soyledim.

Tavrim adamina gore canm dogal ortamimda bu tavri sergilemiyorum. Az once sizi de gorduk defollar falan . Neyse Allah sizin elinize kimseyi dusurmesin diyorum.

Ben o kadina ulasip yardimimi yapacagim ihtiyaci varsa. Siz burda lince devam edin.
Sen once yazdıklarına bak merveye işine bak diyen sensin

Sen once yazdıklarına bak merveye işine bak diyen sensin
Üslubunu bozan kimmiş ben mi sen ayseye duzgun konus buranim kurdu olmussun diyen kim

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...