Her aşk bir gün bitermis.....

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Defnenin annesi Ayşe tarafından oluşturulan Her aşk bir gün bitermis..... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,507 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Her aşk bir gün bitermis.....
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuzum çok üzüldüm gerçekten bebeğin henüz çok küçük tekrar konusun birlikte herşey konusarak ćözülür hem hepimiz kavga ediyoruz tartisiyoruz ses yükselmeleri çok oluyor ama hallediyoruz benimde kızdığım sesimin yükseldiği çok gün oluyor ama sonra sorunu çözüyoruz

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Nazar falan mi oldu acaba seni çok iyi anlıyorum kuzum gurbette olmak çok zor peki eşin seninle paylasmiyormu görümcenle konuşanları yada neden seni o kadar kotulemis ki?
Hiç bilmiyorm canm ne oldu birdenbire böyle işteyken saat sayirdim dakika tutardım eve gelsin diye oda öyle yanımdan ayrilmazdi arabasının arkasına peki karıcığım bile yazdirmisti karım ne derse o derdi hep şimdi böyle uzaklaştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum çok üzüldüm gerçekten bebeğin henüz çok küçük tekrar konusun birlikte herşey konusarak ćözülür hem hepimiz kavga ediyoruz tartisiyoruz ses yükselmeleri çok oluyor ama hallediyoruz benimde kızdığım sesimin yükseldiği çok gün oluyor ama sonra sorunu çözüyoruz
Biraz önce konuştuk seni seviyorum diyor ama bana sesini yükseltme diyor iki tarafında hataları var ama o sadece beni suclu görüyor doldurusa geldi anlamıyor ben onun için İzmir'den akhisara geldim aile apartmani yaşayan bilir ne kadar zor herşeye onun için katlaniyorm keşke anlasa sadece sevmek yetmiyor sanırım 😥

Ah canımmmm ya inşallah tekrar eskisi gibi sever.
İnşallah canım inşallah 🤲

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bilmiyorm canm ne oldu birdenbire böyle işteyken saat sayirdim dakika tutardım eve gelsin diye oda öyle yanımdan ayrilmazdi arabasının arkasına peki karıcığım bile yazdirmisti karım ne derse o derdi hep şimdi böyle uzaklaştı

Biraz önce konuştuk seni seviyorum diyor ama bana sesini yükseltme diyor iki tarafında hataları var ama o sadece beni suclu görüyor doldurusa geldi anlamıyor ben onun için İzmir'den akhisara geldim aile apartmani yaşayan bilir ne kadar zor herşeye onun için katlaniyorm keşke anlasa sadece sevmek yetmiyor sanırım 😥
Anlıyorum canım seni benim de şuan gorumcem bizde doğuma geldi ister istemez kocalar değişiyor sen hemen sert çıkmadan sakın kalarak eşinle konuş mutlaka sana neden öyle davrandığını söyler ayrılmak kolay olmamali

Çok şükür kuzum iyiyim Beren kuş da iyi dün pek uyutmadı beni şimdi uyuyor yaramaz bıdıkk👫
Maşallah canım allah nazarlardan korusun miniği beni de uyukuzu geceler bekliyor az kaldı:)

Çok şükür kuzum iyiyim Beren kuş da iyi dün pek uyutmadı beni şimdi uyuyor yaramaz bıdıkk👫
Maşallah canım allah nazarlardan korusun miniği beni de uyukuzu geceler bekliyor az kaldı:)

İnşallah canım inşallah 🤲
Tabiki canım sadece sevmek yetmiyor erkekler pek anlamaz canım o yüzden kolay bitirmeyin birbirinizle konuşun anlaşın , bol bol da dua et kuzum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim eşine akıl fikir versin kuzum inşallah hatasini anlar 🤲❤️😘

Kuzum evlenmek çok zorlu surec zor a bosanmak çok kolay gerçekten

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Evleneli 3 yıl olacak herşey rüya gibiydi mutlu bir evliliğim vardı ta ki kızım olana kadar çok sorunlu sürekli hastanelerde geçirdiğim bı gebeliğim oldu sonrasında onun psikolojisi bebegime tek bakma herşeyini kendim yapma derken hicbiseye tahammülüm kalmadı böyle oluncada eşimle çok yiprattik kendimizi boşanmaya kadar geldik kızım daha ay sonunda 5 aylık olacak çok küçük bende babasız büyüdüm ne yapacağım bilmiyorm beni çok seviyormuş ona göre ben çok bagiriyormusum ona bunda gorumcemin payı var oyaya nakış işler gbi kocamı işlemiş kocam ona olan sevgimi görmüyor onu eziyorum pisirik bı adam yapmışım öyle diyor ne yapacagim bilmiyorm😥
Bosanmadan cift terazisinde gidin canim,belli ki seviyorsunuz birbirinizi,elinizden gelen herseyi yapin ,

Bana seni çok seviyorum diyor ama bağırıyor ufacık şeyde benim onu hep ezdigimi söylüyor oysa ben onu çok seviyorum hayatımın merkezi kizimmis tabiki kızım olacak anneyim ben doğurup köşeye atamam ki bebeğimi gorumcemde alttan alta dolduruyor kocamı sonrada aysecigim nasıl iyimi diyor kocamda ablam seni seviyor doldurmuyor mutlu olmamızı istiyor diyor
Ayy ne yazik ki hepimizde var canim boyle görümce, yaşı falan onemli degil inan ki ,kendini zeki sanan ama bi gram akli olmayan insan yapar ancak bunu,sen nefret te etsen eşine belli etme gorumceni sevmediğini,konusu geçince ablan da iyi insan,falan filan de gec valla,ben hiç ablan da şöyle demem,onlar beni kotulese bile esim bu sefer benim arkamda durur,sen onun hakkinda iyi konus ki adam desin ,karım iyi düşünüyor aslinda diye..sorunun kimde olduğunu o zman daha iyi anlar

Son düzenleme:

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyorum canım seni benim de şuan gorumcem bizde doğuma geldi ister istemez kocalar değişiyor sen hemen sert çıkmadan sakın kalarak eşinle konuş mutlaka sana neden öyle davrandığını söyler ayrılmak kolay olmamali

Şu koca taraflarını anlamiyorm benm annemde görümce dayım tek kelime edemez yengeme her konuda yengeme destek olurlar çocuğa bakarlar evini temizlerler bazen yemek yaparlar benmki istiyorki kocam iki tane caksin bı Tokat atsın ayrılsak eline ne geçecek bilmiyorm ama dediğin gibi sakin kalıp konuşcm kızımın hatrina

Bosanmadan cift terazisinde gidin canim,belli ki seviyorsunuz birbirinizi,elinizden gelen herseyi yapin ,

Ayy ne yazik ki hepimizde var canim boyle görümce, yaşı falan onemli degil inan ki ,kendini zeki sanan ama bi gram akli olmayan insan yapar ancak bunu,sen nefret te etsen eşine belli etme gorumceni sevmediğini,konusu geçince ablan da iyi insan,falan filan de gec valla,ben hiç ablan da şöyle demem,onlar beni kotulese bile esim bu sefer benim arkamda durur,sen onun hakkinda iyi konus ki adam desin ,karım iyi düşünüyor aslinda diye..sorunun kimde olduğunu o zman daha iyi anlar
Çift terapisini bende söyledim kabul etmedi gorumceme gelince hep alttan doldururdu kocamı bende ablacım derdim iyi davranırdm eşim aradaki farkı görsün diye görüp anlardida doğumun çok zorlu riskli geçti 1ay İzmir'de kaldm.ne olduysa o ara oldu kocam gitti bambaşka biri geldi

Çift terapisini bende söyledim kabul etmedi gorumceme gelince hep alttan doldururdu kocamı bende ablacım derdim iyi davranırdm eşim aradaki farkı görsün diye görüp anlardida doğumun çok zorlu riskli geçti 1ay İzmir'de kaldm.ne olduysa o ara oldu kocam gitti bambaşka biri geldi
Tabiki canım sadece sevmek yetmiyor erkekler pek anlamaz canım o yüzden kolay bitirmeyin birbirinizle konuşun anlaşın , bol bol da dua et kuzum
Ediyorum canm Rabbime sığındım zaten kötü insanlardan kocamı beni kızımı korusun bu zamana kadar bikere kırsaydi beni bu kadar koymazdi rabbim görüyor yuva yikanin yuvası olmaz onunda kızı var oğlu var rabbim ıslah etsin kocamı doldurmasin artık🤲

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Şu koca taraflarını anlamiyorm benm annemde görümce dayım tek kelime edemez yengeme her konuda yengeme destek olurlar çocuğa bakarlar evini temizlerler bazen yemek yaparlar benmki istiyorki kocam iki tane caksin bı Tokat atsın ayrılsak eline ne geçecek bilmiyorm ama dediğin gibi sakin kalıp konuşcm kızımın hatrina

Umarim aklını başına alir kuzum, tamam bacı, kardes den vazgeçilmez,ama sen onun hayatında arkadasisin, güzelce oturup sakince konuşmayı deneyin,benden ne gibi beklentin var,nasil eski halimize döneriz, seni kaybetmek istemiyorum diye soyle,erkekler biraz böyle şeyleri seviyor..once memnun oldugun davranışı sonra memnun olmadıklarını soyleyin birbirinize

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bana seni çok seviyorum diyor ama bağırıyor ufacık şeyde benim onu hep ezdigimi söylüyor oysa ben onu çok seviyorum hayatımın merkezi kizimmis tabiki kızım olacak anneyim ben doğurup köşeye atamam ki bebeğimi gorumcemde alttan alta dolduruyor kocamı sonrada aysecigim nasıl iyimi diyor kocamda ablam seni seviyor doldurmuyor mutlu olmamızı istiyor diyor
Canım belki eşin bu duruma alışamadı henüz yani bebekten sonra ona sevgin azaldığını hissediyor belki bence ikinizinde sakince oturup konuşmanız lazım birbirinize duygularınızı düşüncelerinizi anlatmanız lazım görümcenle arana mesafe koyarsın eşinede anlat durumu ben onunla samimi olmak istemiyorum de herkesi sevmek hayatına almak zorunda değilsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar