Her aşk bir gün bitermis.....

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Defnenin annesi Ayşe tarafından oluşturulan Her aşk bir gün bitermis..... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,532 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Her aşk bir gün bitermis.....
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Umarim aklını başına alir kuzum, tamam bacı, kardes den vazgeçilmez,ama sen onun hayatında arkadasisin, güzelce oturup sakince konuşmayı deneyin,benden ne gibi beklentin var,nasil eski halimize döneriz, seni kaybetmek istemiyorum diye soyle,erkekler biraz böyle şeyleri seviyor..once memnun oldugun davranışı sonra memnun olmadıklarını soyleyin birbirinize
O kadar soğudum ki kızımdan olmasa bı dakka durmazdim yanında kendide farkında ama denicem kızım için bizim için birdaha şans vericem ben babasız büyüdüm kızıma yaşatmak istemiyorm 😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim eşine akıl fikir versin kuzum inşallah hatasini anlar 🤲❤️😘

Kuzum evlenmek çok zorlu surec zor a bosanmak çok kolay gerçekten
Kızım olmasa bı saniye düşünmezdim oda biliyor çocuk var susuyorum sabrım taşirdi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
O kadar soğudum ki kızımdan olmasa bı dakka durmazdim yanında kendide farkında ama denicem kızım için bizim için birdaha şans vericem ben babasız büyüdüm kızıma yaşatmak istemiyorm 😥

Kızım olmasa bı saniye düşünmezdim oda biliyor çocuk var susuyorum sabrım taşirdi
Kıyamam sana kuzum ya😔🥺

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Canım belki eşin bu duruma alışamadı henüz yani bebekten sonra ona sevgin azaldığını hissediyor belki bence ikinizinde sakince oturup konuşmanız lazım birbirinize duygularınızı düşüncelerinizi anlatmanız lazım görümcenle arana mesafe koyarsın eşinede anlat durumu ben onunla samimi olmak istemiyorum de herkesi sevmek hayatına almak zorunda değilsin
Zaten o şeytani hayatımdan çıkardım ayda bı iki ayda bir denk geliyoruz eşimde kızımı ondan daha çok sevdiğimi söylüyor tabiki sevcem kızım canım kanım ne olacak bilmiyorum akşam gelince konuşcaz

Kıyamam sana kuzum ya😔🥺
Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin 😥🤲

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Zaten o şeytani hayatımdan çıkardım ayda bı iki ayda bir denk geliyoruz eşimde kızımı ondan daha çok sevdiğimi söylüyor tabiki sevcem kızım canım kanım ne olacak bilmiyorum akşam gelince konuşcaz

Amin birtanem inşallah üzme kendini Allah'ın izniyle herşeye yoluna giricektir🤲🤲🤲

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Konuşun aynen hakkında hayırlısı olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Tabiki seveceksin ya senden bir parça o esin seni mi daha çok seviyor tamam sevgi bölündü ama idrak etmesi gereken konu o değil evlat sevgisi ile eş sevgisini karıştırmaması lazım .benim eşime de bende dalga geçer gibi diyorun oglunu daha çok seviyorsun diye tabi sevecenm senin yerin ayrı onun diyor aynı şekilde bende evladım daha önde ikisininde xok seviyorum ama evlat başka . Bazen diyor eşim arrik benimle ilgilenmitorsun diye ama Kayrayi kendi de görüyor çocuk a dese dibinde bitiyorum zor bir 3 ay geçirdik onunla ve ağlamasına vs dayanamıyorum. Eşimle güzelce otur konus ikisinin sevgisi de farkli evladı ile kendini kıyaslamasın.o görüncen olacak fesattanda uzak durun. Rabbim yuvanıza huzr nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar