Her ay detayli ultrasyona giren var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Her ay detayli ultrasyona giren var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,535 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Her ay detayli ultrasyona giren var mi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ben de önceden bebeğimi kaybettim 34 haftalık iken. Şimdi 21 haftalık oldu tekrar. Cuma günü detaylı ultrason um var ama her ay isterler mi bilmiyorum
Cok gecmis olsun gercekten rabbim kimseyevermesin evlat acisini sizin kinin ölum sebebi bellimiydi peki bizim bebegi kendimiz goturmemizi istermiş lerdi otopsi icin o yuzden goturmedik paramparca olmasinida istemedik

Z

Züleyha

Guest
Ben de otopsi yaptırmadım . Sebebi de yok. Takdiri ilahi. Rabbim inşallah bunu sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin. Evlat acısı çok zor.

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ben de otopsi yaptırmadım . Sebebi de yok. Takdiri ilahi. Rabbim inşallah bunu sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin. Evlat acısı çok zor.
Amin ins rabbim saglikla dogsunlar suan kac ayliksiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Perinatoloji bölümüne mi gidiyorsun
Suan bilmiyorum normal kadin dogumdan aldik o yonlerdircek mis

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrasonu yaptırmak zorunlu mu acaba ben ilk iki hamileliğimde yaptırmadim daha doğrusu doktorlarda böyle biseyden bahsetmedi istememisti yani şuan 24 haftaligim 27 haftaya detaylı ultrason söyledi peritanoliji doktoru gelip bakacak dedi yaptırmak zorunlu mu acaba riskli hamilelere mi bakılıyor erken doğum riski var benim kafama.karisti 🤔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrasonu yaptırmak zorunlu mu acaba ben ilk iki hamileliğimde yaptırmadim daha doğrusu doktorlarda böyle biseyden bahsetmedi istememisti yani şuan 24 haftaligim 27 haftaya detaylı ultrason söyledi peritanoliji doktoru gelip bakacak dedi yaptırmak zorunlu mu acaba riskli hamilelere mi bakılıyor erken doğum riski var benim kafama.karisti 🤔
Detaylı ultrasonun normal ultrasondan tek farkı daha detaylı herşeyin görünüyor olması Dr istediyse yaptır bi zararı yok bide risk var diyorsun neyini düşünüyorsun canım anlamadım

Ve normalde de 21.haftadan 23 24e kadar tüm gebelere öneriliyor ben 3 gebeliğimde de yaptırdım bişey varsa da erken öğrenip tedbir almayı tercih ederim

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrasonun normal ultrasondan tek farkı daha detaylı herşeyin görünüyor olması Dr istediyse yaptır bi zararı yok bide risk var diyorsun neyini düşünüyorsun canım anlamadım

Ve normalde de 21.haftadan 23 24e kadar tüm gebelere öneriliyor ben 3 gebeliğimde de yaptırdım bişey varsa da erken öğrenip tedbir almayı tercih ederim
Verdiğin bilgi için teşekkür ederim düşünmüyorum zaten yaptıricam canim sadece her hamilelikte istendiğini bilmiyordum riskli gebelikde mi yapiliyor diye sormuştum😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar