Heran gelicek diye korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpekplt tarafından oluşturulan Heran gelicek diye korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,275 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Heran gelicek diye korkuyorum
Konbuyu başlatan İpekplt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi
N

Nur bayar

Guest
Lütfen baksrmısınız 32 haftalığım bebek doğum kanalına girmiş sezrryanım 1 yıllık yeni olduguniçin dikişleri patlatma rahim yırtma riskim varmış iki ciğer geliştirici yaptılar sürekli hastanede yatıp çıkıyorum nst de çok sancı çıkıyor böyle olup nkdr sürede doğum gerçekleşir veya doğum kanalından çıkma imkanı varmı vajinama acayip baskı ve batmalar yapıyor heran bişey patladı patlıcan gibi adım attıkça dikişlerim yanıyor sızlıyor ilk gebeliğim 26 haftalık erken doğumla sezeryana alındım öldü oyüzden fazla arayı açmadan gebe kaldım fakat smdi yine erken doğum görünüyor diyorlar
Merhaba öncelikle içinizi ferah tutun ve psikolojinizi rahat bırakın ben 25. Haftamdayim ve 22. Haftamda servikal uzunlugumun 26 mm ve 7 mm de acilmam oldugunu öğrendim heran acilma olabilir ve sular basabilir dedi doktorum 10 gun yattim hastahanede progestan ve ine kullandim ve magnezyum doktorundan isteye bilirsin zaten bu durumlarda progestan çok iyi geliyor rahim duvarini sertlestiriyor ve saglamlaştiriyor ben 200 luk kullaniyorum sabah iciyorum gece yatarkende vajinadan yolluyorum. Doktorum sag ve sol yanima yatmami sartimi ve gobegimi yatarken desteklemem gerektigini dus alirken 10 dk dan fazla kalmamam ve ayakta dus almam gerwktigini ve surekli yatmam gerektigini soylemişti simdi 25. Haftamdayim 26 mm lik kisalik saydigim ilaçlar sayesinde geriledi ve rahmim güclendi. Ilk gebeligim dusuktu ve kaybetmekten çok korkuyorum evet hissediyorum onu hareketlerini kipirtilarini ama siz iyi dusunurseniz oda iyi olucak surekli yatin bizde bu sureci yatarak gecirecekmisiz cok isterdim yuruyusumu yapip her isimi halletmeyi ama esim olmadan dus bile alamiyorum. Bolca dua edin korkmayin o minik çok güçlü ve ikizmizde aallahin izniyle saglikla kucagimiza alicaz. 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar