Sorum var Herkes taktirirken açıyor mu diye soruyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asaf_yusuf tarafından oluşturulan Herkes taktirirken açıyor mu diye soruyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,122 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herkes taktirirken açıyor mu diye soruyor
Konbuyu başlatan Asaf_yusuf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bı de kontrolü mu var 🥴🥺bı de 15gunde bı adet olunuyomus ya
İlk takılan ay için çağırıyor sonra yılda bir. Oda ulturasyonda bakılıyor korkma 😁 kişiden kişiye değişiyor etkisi denemeden bilemezsin belkide sende hiç sorun olmicak ve memnun kalacaksın kendini korkutma

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşımın 10 gün sürdü kanaması sonra regl günleri uzafı 5 gün oluyordu 8 9 güne çıktı 6 aya düzelit düzelmezse gel dedi doktoru 7. Ayında gitti düzelmedi diye çıkarttılar
Taktirmadan anlamayacsz yani .nasıl olacak diye .deneyecez artık .ablam taktirmsiti sürekli kanamasi vardı .bayada bı kaldi yani.dr. gidince Dr .rahiminin %40nin kanseri olduğunu söyledi hemen gel rahimini alalım dedi .ablam bı kaç Dr dolaştıktan sonra düzensiz kanamadan dolyai kan birikmiş iltihap toplamış dediler .tedavi gördü iltihapi temizlendi üstüne gebe kaldı çok şükür şimdi durumu gayet iyi.bu yüzden kanamadan çok korkuyorum.insanin psikolojiside bozuluyor düzensiz kanamalrdan

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Taktirmadan anlamayacsz yani .nasıl olacak diye .deneyecez artık .ablam taktirmsiti sürekli kanamasi vardı .bayada bı kaldi yani.dr. gidince Dr .rahiminin %40nin kanseri olduğunu söyledi hemen gel rahimini alalım dedi .ablam bı kaç Dr dolaştıktan sonra düzensiz kanamadan dolyai kan birikmiş iltihap toplamış dediler .tedavi gördü iltihapi temizlendi üstüne gebe kaldı çok şükür şimdi durumu gayet iyi.bu yüzden kanamadan çok korkuyorum.insanin psikolojiside bozuluyor düzensiz kanamalrdan
Koldan impilant takıyorlar devlet yapiyormu bilmiyorum istersen onuda araştır 3 senelik koruma sağlıyormuş. Koldan uyusturup takıyorlar. Herkes aynı değil ben spiralin zararından çok yararını gördüm bazılarında dediğin gibi enfeksiyon kanamalar tarzı olmuş.

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Koldan impilant takıyorlar devlet yapiyormu bilmiyorum istersen onuda araştır 3 senelik koruma sağlıyormuş. Koldan uyusturup takıyorlar. Herkes aynı değil ben spiralin zararından çok yararını gördüm bazılarında dediğin gibi enfeksiyon kanamalar tarzı olmuş.
Buda aklımda bakalim nasıl olcak yeni hastalndigim için doğumdan bu yana bı kaç ay gitmeyi düşünmüyorum şimdilik

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Vallahi aynen öyle 🙄boşuna dememişler cennet annelerin ayakları altındadır diye😔alttan muayene benim için öyle zor ki anlatamam🥺hele o çatal var ya oraya çıkarken sanki kalbim duracakmis gibi oluyo
Ayyyyy çok korkuyorum.spekukumu zoraki taktirabilmistim ağlamıştım

Tüm sayfalar yüklendi.