Herkez bi baksin hele

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Herkez bi baksin hele başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Herkez bi baksin hele
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
olanlar hulya ile benim sornum😁ben sen hakda hicbir soylememisim bu kadar hulyada ep ey arkamdan konusmus sana birde korkdugu icin postumu silmis birde sen hakda ben birsey yazmamisim bu kadar
Hayiridr sen kimsin sen kim oluyonda ben senden korkacam hadiini bil ayagini denk al dengesiz benim canımı sıkma işine bak boş insan

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
olanlar hulya ile benim sornum😁ben sen hakda hicbir soylememisim bu kadar hulyada ep ey arkamdan konusmus sana birde korkdugu icin postumu silmis birde sen hakda ben birsey yazmamisim bu kadar
Şu anki açtığım bu postu Tartışmak için Açmadım ben Öncelikle ben senin adını Şu an burada geçirmedim oldu benim adımı geçir veyahut da geçirme Ben benim adımı geçiren insanlar için şu an bu postu açtım üstüne niye alınıyorsun yarası olan gocunur Bence beni sevmek zorunda değilsiniz arkadaşım ama benim arkamdan da konuşmayın

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ne kadar boş bir insnasin ne kadar kıskanç insansın sen ya

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
ufff yeterya neden postu sildin o zmaan? modirator olmanan suyu idiifade ediyrosun
[ ulduz Burası tartışma postu değil Sorun varsa git dm'den yaz yazacaksan da ki yazma o karşıdaki insan da senin hamile Allah korusun başına bir iş gelir bir şey olur o vebalinin altından kalkamazsın konuşma üslubuna dikkat et şu anki açtığım bu posta benim o açan post açmaya çalışan şahıslar için Rica ediyorum burada tartışma yapmayın

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar