Sorum var Kızlar güzel bir konu açalım herkez yazsin nasıl tanıştınız ilk kim seni seviyorum seni ilk görüşte eşinizi hemen beğendinizmu evlilik teklifi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar güzel bir konu açalım herkez yazsin nasıl tanıştınız ilk kim seni seviyorum seni ilk görüşte eşinizi hemen beğendinizmu evlilik teklifi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,397 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar güzel bir konu açalım herkez yazsin nasıl tanıştınız ilk kim seni seviyorum seni ilk görüşte eşinizi hemen beğendinizmu evlilik teklifi
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Evlilik teklifi nasıl oldu eşinizde sevdiğiniz huyları sevmediğiniz huyları neler🥰❤️bol bol sohbet edelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve bir daha dünyaya gelseniz yine aynı eşinizle evlenirmiydiniz dürüst olalım ama

Ve bir daha dünyaya gelseniz yine aynı eşinizle evlenirmiydiniz dürüst olalım ama

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Evlilik teklifi nasıl oldu eşinizde sevdiğiniz huyları sevmediğiniz huyları neler🥰❤️bol bol sohbet edelim

bu hakda cok fazla bost acildi😅 biz sosiyal sebeke uzerinen tanisdik canm

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım bizim ki ilk görüşte aşk ve enteresan değişik hikayemiz var say say bitmez 😀 örneğin düğünümüz de darbe oldu çok şükür sorunsuz yaptık bitti düğün 😘 sen nasıl tanıştın ? Eşimi çok severim yine olsa yine evlenirim eşten daha da fazlası benin için ❤️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
bu hakda cok fazla bost acildi😅 biz sosiyal sebeke uzerinen tanisdik canm
Tm cevap verme o zmn caniko ben sadece nasıl tanıştınız diye değil değişik bir kaç soru sordum sohbet olsun diye istemeyen yazmasin

Canım bizim ki ilk görüşte aşk ve enteresan değişik hikayemiz var say say bitmez 😀 örneğin düğünümüz de darbe oldu çok şükür sorunsuz yaptık bitti düğün 😘 sen nasıl tanıştın ? Eşimi çok severim yine olsa yine evlenirim eşten daha da fazlası benin için ❤️
Bnde severek evlendim arkadaş aracı ile tanıştık ve yine evlenirim❤️🥰😍

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Biz ikimizde siyasetci ve akademisyeniz siyasi görüşlerimiz aynı o yüzden ismen tanıyordu birbirimizi. Türkiye’de bulunması zor olan orijinal bir börke ikimizde takip olunca aktif olarak görüşmeye başladık 🤭 evlilik teklifim şahaneydi karlı bir palandöken gecesinde flim gibi şeyler yaşadık 🤭 eşimin kirpiklerini dahi seviyorum 🥰

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Biz ikimizde siyasetci ve akademisyeniz siyasi görüşlerimiz aynı o yüzden ismen tanıyordu birbirimizi. Türkiye’de bulunması zor olan orijinal bir börke ikimizde takip olunca aktif olarak görüşmeye başladık 🤭 evlilik teklifim şahaneydi karlı bir palandöken gecesinde flim gibi şeyler yaşadık 🤭 eşimin kirpiklerini dahi seviyorum 🥰
Vay vay vayyyy😍😍😍😍nazar değmesin ay ne guzelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ben eşimin ilk sesine vuruldum 😍😍. Yani böyle 4 arkadaş oynuypruz eşim tabi gruba yemi geldi oyuna yani. Oyunda benim üni arkadaşım onun sevgilisi( şuan benim kaynım olur😂). Birde eşim neyse geldi sohbet ederken ses tonuna baya baya aşık oldum hatta o kadar hoşuma gitmişti ki arkadaşımın adını bağırarak söylemiştm o anlamıştı tabi 😂😂. Neyse sonra ben bu öküzden baya nefret ettim sesi güzel olsa ne kendisi öküz durmadan kavga ediyoruz oyunda 😂😂. Arada bir kaç gün geçti hatta haftalr bu abisine diyormuş (kaynıma) bem bu kızı baya beğenfiö vs diye hatta evlenecem gör demiş neyse arkadaşıma yazmış işte sosyal medyası var mo vs diye ypk deyince bu sefer telefpn numaramı almak için 2 3 gün dil dökmüş 😂😂en son arkadaşım bana dedi tamam dedim grup kuruldu wpden o gece eşimn doğum günü hemde ilk sevgili olduğumuz gün oldu aradan 2 ay geçti 😂😂tabi kovit de var anneme dedim vermem sesi dedi babama dedim vermeö dedi okuyorum diye 😂😂 bizde kaçmaua karar verdik covit dışrı çıkma yasağı bitti 17.05.2021 de bittipi gün beni kaçırmaua geldi evin balkonundan aşağı atladım 😂😂sonra ver elini samsun tabi annem kızımı kaçırdılar diye polise gitmiş yolda polis çevirdi. 2 saat karakolda ifade verdim ama zangır zangır titriyorum 😂😂beni geri gönderecekler diye sonra işte her şey tatlıay bağladı ordan Kırklarelime gittik sonra aileler vs en son da düğünümüzü yaptık. Sonuç kayra 😂😂😍

Ve eşimi çok seviyorum her şeyim o benim yaralarımı saranım, arkadaşım, eşim, annem , babam her şeyim.🥺🥺 Şükrediyorum hep rabbimin onu bana göndermesine 🤲🏻 Allahım onun acısını yaşatmasın bana🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar