Sorum var Kızlar güzel bir konu açalım herkez yazsin nasıl tanıştınız ilk kim seni seviyorum seni ilk görüşte eşinizi hemen beğendinizmu evlilik teklifi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar güzel bir konu açalım herkez yazsin nasıl tanıştınız ilk kim seni seviyorum seni ilk görüşte eşinizi hemen beğendinizmu evlilik teklifi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,420 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar güzel bir konu açalım herkez yazsin nasıl tanıştınız ilk kim seni seviyorum seni ilk görüşte eşinizi hemen beğendinizmu evlilik teklifi
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Vayyyy y aşka bak beee aşkınız sevginiz daim olsun hep mutlu olun canım benimmm sende enişteyi baya terslemisin🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O başka bişey öyle zor olur tabi 3.sahislarin araya girmesi
😍😍 Amin Demetim amiin🤲
Evet biraz terlemişimm😂

Maşallah kuzum Rabbim mutluluğunuzu daim etsin rabbim nazarlardan saklasın 🤲💞
Amin canım benim 🤲 çok teşekkür ederim 🙏💕

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız Allah korusun, Kayınbabamı tanımıyorum zaten, ben evlenmeden vefat etmiş. Ama Kayın validen Allah grcinden versin, ne kadar kızsam da sinirlensemde seviyorum onu. İyi biri, bazı yaptıkları beni çileden çıkarıyor ama özünde iyi Bi insan, ayrıca kendini bilmez çocukları ve gelinleri yüzünden onun ölmesini isteyemem, zaten takdiri ilahi benm istememle bişey olmaz da yinede böyle bişey asla dilemedim dilemem de.

Olsun. Hemşeri yiz artık. Kız bide Antalya da da çalıştım ben. Hasyurt ta, sen neresindesin

Çok şükür kuzum. Ne iş yapıyor eşin

Amin bitanemm Amin
Ben Döşemealtında oturuyorum eşim sanayide bir fabrikada çalışıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evlilik teklifi nasıl oldu eşinizde sevdiğiniz huyları sevmediğiniz huyları neler🥰❤️bol bol sohbet edelim

Ve bir daha dünyaya gelseniz yine aynı eşinizle evlenirmiydiniz dürüst olalım ama

Ve bir daha dünyaya gelseniz yine aynı eşinizle evlenirmiydiniz dürüst olalım ama
Aynı yerde çalışıyorduk kuzum bir arkadaş aracılığı ile tanışmistik 8 ay bir sevgili sürecimiz oldu daha sonra 1 sene de nişanlı kaldık sonra evlendik severek evlendik eşimde en sevmediğim huyu kendini hiç onemsemesi 😡 sağlığına dikkat etmemesi çok rahat o konuda en sevdiğim huyu ise merhameti❤️❤️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Okudum çok duy
Canım eşimle aynı iş yerinde çalışıyorduk ikimizde güvenliktik ben ondan sonra girdim işe ordaki abiler beni tavsiye etmiş eşime eşim de öyle uzaktan hal hareketlerime falan bakmış kısa kısa geçiyorum çünkü çok uzun😂😂neyse benim eşim sessiz sakin herkesle muhattap olmaz sosyal medya kullanmaz bi gün Instagram'dan bi baktım eşim takip isteği atmış atmasıyla direk anladım çünkü yeni açmış ve sadece beni takip ediyordu bi anda aşık oldum gerçekten en çok karakterine efendiliğine sonra o maviş gözlerine..neyse eşimle 18 yaşında tanıştım benim ailem baskıcı bir aile öyle böyle değil özellikle annem ..bizim ailede aile kavramı yoktu zaten sürekli kavgalar falan aileme karşı hep bi uzaklık var bende bi gün işten geldim yorgunluktan uyuyakalmışım annemde gitmiş telefonumu almış eşimle konuşmalarımı okumuş sabah bi dellendi bu kim bilmem ne hele Kürt olduğunu duyunca hepten sinirlendi telefonumu aldı işe gitmeyeceksin bilmem ne e iş yerinden arıyolar zırıl zırıl bu sefer dedi işe gitceksin onla görüşmeyeceksin telefon yok sana dedi sanki bildiğin cinayet işlemişim annem hep böyle yani ..neyse bi gün annemle tartıştık konudan bağımsız ben evden kaçtım çok dolmuştum ilk teyzeme gittim orda buldular beni geri eve getirdiler neyse bi kaç ay sonra yine tartıştık annemle hiç anlaşamam o zamanlar ek işe gidiyorduk dedim sende gel beraber çalışıp para kazanalım aile durumları karışıktı bizde babam sinirlenince giderdi evden babamda yoktu o zamanlar annemde bana dedi ben minibüsle gidemem bende epeyce sinirlendim dedim ananın karnından arabayla mı çıktın sen annem paraya baya düşkün biri neyse girdik birbirimize ben yine kaçtım evden hbişey almadım yanıma sadece kimlik ve yirmi lira parayla akbil gece 11 ayakkabılarım elimde çorapla koşa koşa gittim eşim o zaman Adıyamandaydı babası hastaydı ben bir arkadaşıma kaçtım beni bir ay bulamadılar neyse arkadaşımla sıkıntı yaşadım Instagramdan bi arkadaşıma mesaj attım beni havalimanına götürür müsün diye abimde Instagramımı patlatmış mesajları gördü o arkadaşımı da sıkıştırıp tehdit etmişler tabi arkadaşım arabayı hbişey olmamış gibi sürüyor bana da bişey çaktırmıyor neyse yolda gidiyoruz aynadan bir baktım abimin şirket arabası dedim bas gaza abimler bizi takip ediyor bunlar nereden çıktı neyse bizi sıkıştırdılar aldılar beni yine götürdüler eve annem o kadar korkmuştu ki ömrü hayatımda onu hiç öyle görmemiştim sonra bana dedi tamam vercem gelsinler istesinler seni ama ben eşim için kaçmadım oda biliyor sürekli tartışmaktan ikimizde yıprandık annemden hiç beklemiyordum tabi neyse sonra kaçırır mıyım bu fırsatı eşime anlattım olanı tabi onun ailesi bilmiyor birazda muhafazakarlar bana başta demişti zaten benim annem biraz sana sıkıntı çıkarır canın sıkılır demişti bende dedim ver ablanın numarasını konuşcam neyse bi deli cesareti ilk ablasıyla konuştum dedim 2 yıldır beraberiz ve gerçekten seviyoruz birbirimizi zaten onlarda eşimi biliyor oda ailesine gidip bişeyini anlatmaz içine kapanık biri neyse ablasıyla güzelce konuştuk o annesiyle konuşmuş zaten sonra konuşuldu edildi istemeye geldiler tanışma isteme söz nişan bir oldu eşimin ailesi Adıyaman'da oturuyor biz İstanbul'da neyse babam tabi yoktu her zaman ki gibi annemin dayısından istediler beni neyse aradan 7 ay geçti dediler düğün ne zaman annemde dedi düğün hemen öyle olmaz ben daha dişlerimi yaptırcam demesin mi bide benim maaş kartım komple annemde tek kuruş para almıyorum çeyiz desen yok annemde daha hazır değil bekleyin dedi kaynanamlara e kayınvalidemde eşime haklı olarak e hazır değilse niye sözledik sizi kaç ay geçti hayırlı işler uzamaz dedi neyse annem köye gitti ben yine çalışıyorum eşimle oturduk konuştuk dedi gel ev bakmaya başlayalım iş yerine yakın yerde ev bulduk uzun uğraşlar sonucu çok ev aradık zor bulduk işten çıktığımız gibi beraber evi temizledik eşya baktık ettik herşeyi sadece ikimiz üstlendik Allah bize öyle güç vermişti ki o işin yorgunluğu ile bide ev temizliği ile uğraştık neyse dedi annene söyleyelim ev tuttuğumuzu zaten kardeşim ispiyonlamış anneme ablam eve geç geliyo diye annem aradı eşimi ne yapıyorsunuz siz böyle böyle diye oda kötü bişey yapmıyoruz evimizi tuttuk haberiniz olsun dedi annemde beni evden kovdu al eşyalarını topla git dedi ben gece 11 de işten çıktım 12 de eve geldim ve sabah 5 e kadar eşya topladım annemde o ara bana ait olan maaş ve yemek kartımdaki tüm parayı çekip yemiş kaynanamı da arayıp iftira atmıştı hakkımda siz baş edemezsiniz bunla işte bana borç kitledi bilmem ne halbuki ben bu yaşıma kadar dışarı çıkıp kafeye gitmiş insan değilim kaldıki borç kitlicem beni yerden yere vurmuş rezil oldum neyse kaynanam eşimi aradı eşim tabi savundu beni yalan söylüyor kıza böyle yaptı ben şahidim diye neyse bize inandılar ben bizim evde üç gün karton üstünde bi battaniyeyle elektrik olmadan kaldım eşimin ayrı evi vardı nikah kıyılana kadar ayrı kaldık neyse üçüncü gün eşyalar gelmişti bizde nikah kıyana kadar evi temizledim eşyaları yerleştirdim annem emeline ulaşamadı bi sene konuşmadım sonra elisaya hamile kaldım bana çok ulaşmaya çalıştı konuşmadım Allah razı olsun eşimden bana ana baba kardeş eş herşey oldu her zaman destek oldu sorgulamadı insan gibi değer gördüm kendi ailemde bi gram değerim yoktu eltilerim de aynı kimse beraber olmamızı istemiyordu çünkü gerçekten birbirimize bağlı olduğumuzu biliyolardı ve bunu kimse istemiyordu Allah'a şükür sevgimizle herkesin üstesinden geldik annem bizle uğraşmaktan vazgeçti pişman oldu sonra son aylarım birazda hormonların verdiği duygusallık annemi affettim arada bir götürürüm kızımı görsünler diye kızıma çok düşkünler bide ilk torun ama içimde hala yaradır bu hayatta çektiğim cefaları Allah bana eşimi vererek mükafatlandırdı Allah onu başımdan eksik etmesin her zaman yanımda oldu bi kere olsun hakaret etmedi geçmişimle vurmadı tek kötü yanı özel günleri unutur biraz odundur ona da alıştım ama her zaman bana kızıma her namazında dua eder o yüzden eşim bi yana herkes bi yana benim için kusura bakmayın çok uzun oldu anlattıkça devamı geldi tutamadım kendimi🥺🥺
Okudum çok duygulandım çok mutlu ol canım musmutlu ol kızımla eşinle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar