Sorum var Kızlar güzel bir konu açalım herkez yazsin nasıl tanıştınız ilk kim seni seviyorum seni ilk görüşte eşinizi hemen beğendinizmu evlilik teklifi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar güzel bir konu açalım herkez yazsin nasıl tanıştınız ilk kim seni seviyorum seni ilk görüşte eşinizi hemen beğendinizmu evlilik teklifi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,473 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar güzel bir konu açalım herkez yazsin nasıl tanıştınız ilk kim seni seviyorum seni ilk görüşte eşinizi hemen beğendinizmu evlilik teklifi
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evlilik teklifi nasıl oldu eşinizde sevdiğiniz huyları sevmediğiniz huyları neler🥰❤️bol bol sohbet edelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve bir daha dünyaya gelseniz yine aynı eşinizle evlenirmiydiniz dürüst olalım ama

Ve bir daha dünyaya gelseniz yine aynı eşinizle evlenirmiydiniz dürüst olalım ama
Biz eşimle arkadaş aracılığı ile tanıştık evlilik teklifi olmadı ailemden gelip istedi. Sevmediğim yanı sürekli başkalarının işini halletmeyle meşgul olduğundan bizi aksatıyor. Tekrar dünyaya gelsem evlenir miydim sorusuna cevabım kesinlikle evlenmezdim. 😘💞

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öyle gerçekten eşim olmasa ben bu kadar güçlü olmazdım değerimi bilir sen herkesi benim için karşına aldın bende her zaman senin yanındayım dedi 3 sene beraberlik 2 senedir de evliyiz 5 senedir hala ilk gün ki gibi sevgi ve saygı doluyuz birbirimize çok şükür Allah onu başımdan eksik etmesin 🥺🙏🏻

Allah razı olsun güzel dileklerin için canım benim 🥰🙏🏻

Allah razı olsun güzel dileklerin için canım benim 🥰🙏🏻
Amin canım Allah razı olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Cümlemizden canım benim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Biz eşimle arkadaş aracılığı ile tanıştık evlilik teklifi olmadı ailemden gelip istedi. Sevmediğim yanı sürekli başkalarının işini halletmeyle meşgul olduğundan bizi aksatıyor. Tekrar dünyaya gelsem evlenir miydim sorusuna cevabım kesinlikle evlenmezdim. 😘💞
Benim eşimin de sevmediğim yanı sinirli olması 🙄ama kim tutmaz hemen barışırız

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
o zamsn dua edelimde kaynanan kayin pederin biran önce ölsun 😉😁yoksa kultulamassin onlardan başka turlu
Yok kız Allah korusun, Kayınbabamı tanımıyorum zaten, ben evlenmeden vefat etmiş. Ama Kayın validen Allah grcinden versin, ne kadar kızsam da sinirlensemde seviyorum onu. İyi biri, bazı yaptıkları beni çileden çıkarıyor ama özünde iyi Bi insan, ayrıca kendini bilmez çocukları ve gelinleri yüzünden onun ölmesini isteyemem, zaten takdiri ilahi benm istememle bişey olmaz da yinede böyle bişey asla dilemedim dilemem de.

Canım bende son gelinim kayınbaba başta olmaz burada yemeye devam edeceksiniz dedi bende iner evin işini yaparım dedim zaten yemeği kayınvalidem yapıyor ama evimde rahat olmak istiyorum bebek uydrrtuyunca uyumak istiyorum dedim başta surat yaptı ama mecbur kabullendiyu

Reyhanlı uzak kalıyor canım zaten artık Antalya'dayım🙂
Olsun. Hemşeri yiz artık. Kız bide Antalya da da çalıştım ben. Hasyurt ta, sen neresindesin

Yok canım bütçede ayrı zaten kayınbabam o yüzden istemedi masrafınız çok olur diye ama eşimin maaşı yetiyor çok şükür
Çok şükür kuzum. Ne iş yapıyor eşin

Ay canım ya üzüldüm 😔 Allah yardımcın olsun inşallah 🤲
Amin bitanemm Amin

Son düzenleme:

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Evlilik teklifi nasıl oldu eşinizde sevdiğiniz huyları sevmediğiniz huyları neler🥰❤️bol bol sohbet edelim

Ayy anılarım canlandı yine😍
Bizimki çocukluk aşkı, ilk aşk💕 Ben 7. Sınıftayken eşim çıktı karşıma. Birgün okulda resim dersinin tenefusundeyken ben daha resim çizmeye devam ediyordum, geldi sınıfa hasret bi bakar mısın? Bi dakika gelir misin? dedi. Yok yaa ben niye geliyor musum sen gel dedim. Bikac kez ısrar etti gittim yanına. Adımı nereden biliyorsun dedim( ben onu ilk kez görüyordum şaka gibi), adını bilmeyen mi var dedi ( okulun sayılı çalışkan öğrencilerindendim, her öğretmenin örnek öğrencisi 🙈). "Neyse ne. Ne diyeceksin, ne oldu?" dedim. Sana bişey diyeceğim ama kimseye söyleme, en yakın arkadaşına, annene, ailene bile diyee sıraladı. Tamam dedim. Boşver diyip gitti🙄 o gitti ama aklımdan hiç gitmedi acaba ne diyecekti bana diye diye düşünmekten kendime takıntı etmiş ve farkında olmadan sevmiştim.O da bana beni sevdiğini söylememiş ama hemen hemen her gün kendi dersinden kaçıp bizim derslere katılıyordu. Gözlerimin içine bakıp 🌹 kokluyordu🥰 öğretmenlerim onun bana olan hislerini farkedip beni uyardılar. Kara kaşına kara gözüne güvenme dediler, güvendim... Arkadaşlarımız aracılığıyla açıldı, bir yılımız masum, güzel bi sevgiyle gecti. Ben liseye geçtim o okulu bıraktı, İstanbul'a çalışmaya gitti ama beni hiç bırakmadı. Lisem bittiği gibi bana da supriz bi şekilde annesi annemle konuşmaya gelmişti. Bizimkiler yok dediler tabi, annesi üç dört kez geldi. Sonra büyükler falan, sonuç çok şükür 2010 dan bu yana🙏 bir yıl nişanlı kaldık, 2016 da evlendik. Altı yıldır evliyiz biri 5 buçuk, biri 55 günlük iki prensesimiz var. Çok şükür, çok mutluyum, çok huzurlu. Rabbim isteyen, dileyen herkese nasip etsin🤲 Yine olsa, yine eşimi seçerdim. Onu çok seviyorum 💕 Rabbim onu bana ve kızlarımıza bağışlasın 🤲

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bizimki çocukluk aşkı, ilk aşk💕 Ben 7. Sınıftayken eşim çıktı karşıma. Birgün okulda resim dersinin tenefusundeyken ben daha resim çizmeye devam ediyordum, geldi sınıfa hasret bi bakar mısın? Bi dakika gelir misin? dedi. Yok yaa ben niye geliyor musum sen gel dedim. Bikac kez ısrar etti gittim yanına. Adımı nereden biliyorsun dedim( ben onu ilk kez görüyordum şaka gibi), adını bilmeyen mi var dedi ( okulun sayılı çalışkan öğrencilerindendim, her öğretmenin örnek öğrencisi 🙈). "Neyse ne. Ne diyeceksin, ne oldu?" dedim. Sana bişey diyeceğim ama kimseye söyleme, en yakın arkadaşına, annene, ailene bile diyee sıraladı. Tamam dedim. Boşver diyip gitti🙄 o gitti ama aklımdan hiç gitmedi acaba ne diyecekti bana diye diye düşünmekten kendime takıntı etmiş ve farkında olmadan sevmiştim.O da bana beni sevdiğini söylememiş ama hemen hemen her gün kendi dersinden kaçıp bizim derslere katılıyordu. Gözlerimin içine bakıp 🌹 kokluyordu🥰 öğretmenlerim onun bana olan hislerini farkedip beni uyardılar. Kara kaşına kara gözüne güvenme dediler, güvendim... Arkadaşlarımız aracılığıyla açıldı, bir yılımız masum, güzel bi sevgiyle gecti. Ben liseye geçtim o okulu bıraktı, İstanbul'a çalışmaya gitti ama beni hiç bırakmadı. Lisem bittiği gibi bana da supriz bi şekilde annesi annemle konuşmaya gelmişti. Bizimkiler yok dediler tabi, annesi üç dört kez geldi. Sonra büyükler falan, sonuç çok şükür 2010 dan bu yana🙏 bir yıl nişanlı kaldık, 2016 da evlendik. Altı yıldır evliyiz biri 5 buçuk, biri 55 günlük iki prensesimiz var. Çok şükür, çok mutluyum, çok huzurlu. Rabbim isteyen, dileyen herkese nasip etsin🤲 Yine olsa, yine eşimi seçerdim. Onu çok seviyorum 💕 Rabbim onu bana ve kızlarımıza bağışlasın 🤲
Vayyyy y aşka bak beee aşkınız sevginiz daim olsun hep mutlu olun canım benimmm sende enişteyi baya terslemisin🤣

Sinirli olması aranızda olan bişy canım ama bizim aramızda sürekli üçüncü şahıslar var
O başka bişey öyle zor olur tabi 3.sahislarin araya girmesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum Rabbim mutluluğunuzu daim etsin rabbim nazarlardan saklasın 🤲💞

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Herkezin çok güzel tanışma hikayesi var hepsini severek okudum🥰❤️😍

Tüm sayfalar yüklendi.