Sorum var Herkeze hayırlı bayramlar ben malesef bayramdan tat alamadım çünkü hastayım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Herkeze hayırlı bayramlar ben malesef bayramdan tat alamadım çünkü hastayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herkeze hayırlı bayramlar ben malesef bayramdan tat alamadım çünkü hastayım
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnsallah ya mahvoldum ozellikel yatağa girince öksürük başlıyor yatağa girmemi bekliyor gibi mahvediyor beni
Usuttun demek ki kuzum çok dikkat et kendine aman ihmal etme ballı süt çok iyi gelecektir sabah akşam düzenli şekilde sıcak sıcak iç ve gece içtikten sonra direk yatağa gir çok faydası oluyor

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Usuttun demek ki kuzum çok dikkat et kendine aman ihmal etme ballı süt çok iyi gelecektir sabah akşam düzenli şekilde sıcak sıcak iç ve gece içtikten sonra direk yatağa gir çok faydası oluyor
Canimsinn çok sagol. Canimm evet içiyorum bir kac. Gündür yarimden itibaren içerim yine sağol 💞💞

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar hepinize sevdiklerinizle birlikte şeker gibi bir bayram geçirmeniz dileğiyle benim oğlan. Hastaydı ondan bana geçti usutdum fenayım ne önerirsiniz bana öksürük var halsizim boğazım fena burnum akıyor felan silmekten mahvoldu arada bi tikaniyor
Geçmiş olsun canım. Maden suyuna limon sık içine biraz tuz bunla beraber sarımsak yut antibiyotik niyetine günde 3 4 tane baya bı faydasını görürsün öksürük içinde balla karabiber ye yatarken de iki yastıkla yat öksürüğün hafifler. Rabbim tez zamanda şifanı versin inşallah 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar hepinize sevdiklerinizle birlikte şeker gibi bir bayram geçirmeniz dileğiyle benim oğlan. Hastaydı ondan bana geçti usutdum fenayım ne önerirsiniz bana öksürük var halsizim boğazım fena burnum akıyor felan silmekten mahvoldu arada bi tikaniyor
Kuzum sirke ve nar ekşisi karıştır iç çok iyi geliyor

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Maden suyuna limon sık içine biraz tuz bunla beraber sarımsak yut antibiyotik niyetine günde 3 4 tane baya bı faydasını görürsün öksürük içinde balla karabiber ye yatarken de iki yastıkla yat öksürüğün hafifler. Rabbim tez zamanda şifanı versin inşallah 🙏
Tm cnm denicem çok sagol 💞💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sirke ve nar ekşisi karıştır iç çok iyi geliyor
Tm cnm 💞💞

Tüm sayfalar yüklendi.