Sorum var Herkeze selam

• Konbuyu başlatan Hacer ibrahim
  • Toplam 48 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hacer ibrahim tarafından oluşturulan Herkeze selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 923 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herkeze selam
Konbuyu başlatan Hacer ibrahim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah korusun kuzum ya adamları fazla sıkmamak lazım kadınlar bunu anlamıyorlar. İllaki başlarına bişey gelecek anlayacaklar. Altın ne ya yanlış anlamayın var da hangisini takıyorum. Millet birbirine hava atacak benim ondan eksiğim kalmasın diye diye adamların başını yiyor. Biraz ağır oldu ama içimde bırakamazdım.
Eminem çok haklısın kuzum kesinlikle katılıyorum son pişmanlık fayda etmiyor sağlık olmaldikdan sonra benim için herşey boş sagliklilimiyim evet mutkumuyum evet huzurluyum evet geriis herşey boş.....

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Herkeze selammmm öncelikle size sorum su eşiniz size hediye alıyor mu lütfen herkez paylaşsın benimle eşimden hediye almaz bana doğum gününde altın istiyorum almıyor bana kesin değer vermiyor verse alır demi
Benimki de özel gün dışında hediye almaz özel günlerde de ben bir hafta öncesinden çiçeksepeti Hepsiburada vs gibi yerlerden o da birkaç beğendiğim fotoğraf atarım o seçer alır bilmez yani almayı erkekler ben kendi ağzımla istiyorum en fazla 150 liralık o da ve devamlı kullanabileceğim birşey isterim şu an hediyeleri televizyon ünitesinde süs olarak kullanıyorum gayette hoş duruyor altın almak lüks yani

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benimki de özel gün dışında hediye almaz özel günlerde de ben bir hafta öncesinden çiçeksepeti Hepsiburada vs gibi yerlerden o da birkaç beğendiğim fotoğraf atarım o seçer alır bilmez yani almayı erkekler ben kendi ağzımla istiyorum en fazla 150 liralık o da ve devamlı kullanabileceğim birşey isterim şu an hediyeleri televizyon ünitesinde süs olarak kullanıyorum gayette hoş duruyor altın almak lüks yani
Aynen öyle kuzum😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bir arkadaşım eşinden çok lüks yaşam istedi altınlar arabalar gezmek eşi elinde olduğu sürece en iyisini aldı. Para biraz suyunu çekince eşi gayri meşru işlere yöneldi alacağı olan adamı gitti vurdu kendiside intihar etti. 2 ay yoğun bakımda kaldı öldü. Çoluk çocuk eş anne baba kaç kişinin hayatına mâll oldu. Yanlış anlama beni arkadaşım örnek verdim. Erkekler istekler yerine gelsin diye yuvam bozulmasın diye gurur da yapıp farklı yollara başvuruyorlar. Önemli olan yuvanın mutluluğu para yerine geliyor da insan huzur gelmiyor..
Ayy aynısı benim babamın arkadaşının başında geldi cenaze günü admain evine bir guttuk yok yok kadın her şeyi aldırmış adam eşi istiyor diye tefecilere bulaşmış en son ödeyemeyince eşini ve çocuklarını köye yollayıp kendini kalorifer borsuna aşmıştı ondan önce 2 3 kez daha denemiş gaz ike öldürmeyi vs hep eşi yakalamış en sonunda eşi yüzünden vefat etti adam belki de ben bu yüzden bana şunu al bana bunu al diye şımarık haraketler edemiyorum baya dokunmuştu bu olay bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demekki eşiniz size altın aliyorki şikayetçi değilsiniz
Cidden altın düşkünü bir eş erkek olsam asla istemezdim ... Yani adam size sevgisini saygısını gösteriyor ki hala yanındasiniz sanki çok önemli bir şey hediye alıp vermek maddi durumun iyi ise al kocandan parayi git kendin al...milletin esinin ona altın alıp almamsi sizin haddinize değil konu açtınız herkes cevap yazıyor

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Herkeze selammmm öncelikle size sorum su eşiniz size hediye alıyor mu lütfen herkez paylaşsın benimle eşimden hediye almaz bana doğum gününde altın istiyorum almıyor bana kesin değer vermiyor verse alır demi
Hediyeleşmek güzeldir bazen bir çikolata 💙 imkanı varsa tabi kide alsın imkanı yoksada gerçekten bir çikolatada alınır bence hatta bazen müzik dinletsin... Kişilik meselesi tabi bularda bence Hediyeleşmek güzel

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ayy aynısı benim babamın arkadaşının başında geldi cenaze günü admain evine bir guttuk yok yok kadın her şeyi aldırmış adam eşi istiyor diye tefecilere bulaşmış en son ödeyemeyince eşini ve çocuklarını köye yollayıp kendini kalorifer borsuna aşmıştı ondan önce 2 3 kez daha denemiş gaz ike öldürmeyi vs hep eşi yakalamış en sonunda eşi yüzünden vefat etti adam belki de ben bu yüzden bana şunu al bana bunu al diye şımarık haraketler edemiyorum baya dokunmuştu bu olay bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cidden altın düşkünü bir eş erkek olsam asla istemezdim ... Yani adam size sevgisini saygısını gösteriyor ki hala yanındasiniz sanki çok önemli bir şey hediye alıp vermek maddi durumun iyi ise al kocandan parayi git kendin al...milletin esinin ona altın alıp almamsi sizin haddinize değil konu açtınız herkes cevap yazıyor
Bu kadınları anlamak zor gerçekten hemcinslerim ama kusura bakmayın da altınla beraber toprağa girmiyorsunuz.

Tüm sayfalar yüklendi.