Herşeye aglamak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Herşeye aglamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,511 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herşeye aglamak
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Hyr aramadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Balkona çıktım hergun ağlıyorum saatlerce

Balkona çıktım hergun ağlıyorum saatlerce

Kendime engel olamıyorum sürekli benimle ilgilensin yanımda olsun istiyorum ki yeni Irak'tan geldi arkadaşlarıyla gezdi hergun aynı burda kimseyi tanımıyorum evde yanlız kalmaktan pskolojim bozuldu

Hormonlar yüzünden oluyor canım bende ağlama değilde aşırı sinir vardı başlarda sonra geçmişti derken son bikaç gündür yine başladı doğurana kadar evdekiler elimde kalmaz inşallah 🤦‍♀️
Bnde tam o moddayim eşim bsy dediği zaman böyle kalkıp öldürmek istiyom diyorum sus elimde kalıcan şimdi sonra kalkıp ağlıyom,😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde akşam delirdi adam
İdare edecekler canım biz onları hep çekiyoruz 9 ayda onlar bizi çeksin😂

Bnde tam o moddayim eşim bsy dediği zaman böyle kalkıp öldürmek istiyom diyorum sus elimde kalıcan şimdi sonra kalkıp ağlıyom,😂
Kıyamam ya önce atar gider yapıp sonra ağlıyor musun sende 😂 hamilelikte hepimiz bi değişik oluyoruz ya 😂

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
İdare edecekler canım biz onları hep çekiyoruz 9 ayda onlar bizi çeksin😂

Kıyamam ya önce atar gider yapıp sonra ağlıyor musun sende 😂 hamilelikte hepimiz bi değişik oluyoruz ya 😂
Ay hiç sorma bide sırt ağrısı başladı bnde korkudan erken dogurucam diye iyice piskolojim bozuldu 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar