Herşeye aglamak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Herşeye aglamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,476 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herşeye aglamak
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Aramadımı seni ne zaman gelecek diye aglama bebeyin anlıyor
Hyr aramadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde aynı senin gibiyim her şeye ağlıyorum bana temiz hava almak iyi geliyo sende dene cnm ağlama isteği geldiğinde bir temiz hava al
Balkona çıktım hergun ağlıyorum saatlerce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde aynı senin gibiyim her şeye ağlıyorum bana temiz hava almak iyi geliyo sende dene cnm ağlama isteği geldiğinde bir temiz hava al
Balkona çıktım hergun ağlıyorum saatlerce
Ilk gebeliğimde bende öyleydim cnm çok iyi anlıyorum seni. Şuan 2.'ye hamileyim hiç öyle birşey yaşamadım bunda. Her gebelik aynı olmuyor.
Kendime engel olamıyorum sürekli benimle ilgilensin yanımda olsun istiyorum ki yeni Irak'tan geldi arkadaşlarıyla gezdi hergun aynı burda kimseyi tanımıyorum evde yanlız kalmaktan pskolojim bozuldu

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya hormonlardan olmalı bende çok sulugöz oluyorum ama bebeşinide düşün kendini yıpratma lütfen onlarda hisseder 🥺❣️❣️❣️

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
18.3 günlük hamileyim herşeye ağlıyorum eşim eve geç gelse ağlıyorum olayı ayrılmaya kadar götürüyorum
Canım o hormonlardan kaynaklı bebegin anlar üzülme sen oda üzülmesin annesi bende olur olmadık herşeye ağlarım valla normalde de öyle biriyim gebelikte iki katına cikiyo bu durum elbette çık bir dolan ne bileyim hosuna gidecek şeyler le ilgilen müzik falan dinle kitap oku bulmaca falan coz sakin olmaya çalış

Tüm sayfalar yüklendi.