Herşeyi bi kenara birakin nasil annelersiniz

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Herşeyi bi kenara birakin nasil annelersiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,033 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Herşeyi bi kenara birakin nasil annelersiniz
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
3 cocugum var ücünede yetmeye calisiyorum gönlumun adalet terazisi hepsine esit oranda ilgi alaka sevgi gostermemi soyluyor aksi halde kendimi berbat hissediyorum bebegimi severken 3 yasindaki oglum kedi gibi yanima geliyor bana bakiyor onunda basini oksuyorum buyuk oglumada sevgi sozcukleri soyluyorum didinip cabalayip duruyorum ama aklimda hep ayni soru var ben iyi bir anne miyim? sizler sizce nasil annelersiniz hadi kocayi eltiyi kaynanayi bi kenara birakip yazin..
Sen cok iyi annesin canim ben kucuk oglum sevsem buyuk oglum hep kucuk kardesim sevyorsun beni sevmiyorsun diekusyor buyuk oglum senide sevyorum desem kizim benide sev diyor bi bakyorum ablamin kizinada ben bakyorum beni neden sevmiyorsun diyor hepsinide sevyorum hic bi sekilde ayri tutmiyorum ablamin da 3 cocugi var kendi cocuklarimdan ayirmam. Ablam haftada bir eve gelir oo yuzden ben bakyorum kolay deigil

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sen cok iyi annesin canim ben kucuk oglum sevsem buyuk oglum hep kucuk kardesim sevyorsun beni sevmiyorsun diekusyor buyuk oglum senide sevyorum desem kizim benide sev diyor bi bakyorum ablamin kizinada ben bakyorum beni neden sevmiyorsun diyor hepsinide sevyorum hic bi sekilde ayri tutmiyorum ablamin da 3 cocugi var kendi cocuklarimdan ayirmam. Ablam haftada bir eve gelir oo yuzden ben bakyorum kolay deigil
Ablan nedrn haftada bir eve geliyorki diğer çocuklara kim bakıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar