Gaz icin herseyi denedim deniyorum dahada kotu oluyo sanki git gide bi sorum var.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebb tarafından oluşturulan Gaz icin herseyi denedim deniyorum dahada kotu oluyo sanki git gide bi sorum var. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,323 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz icin herseyi denedim deniyorum dahada kotu oluyo sanki git gide bi sorum var.
Konbuyu başlatan Zeynebb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Zeynebb

Kayıtlı Üye
rank
bi kac arkadaşım bebeklerinin karnına lahana sarmış gaz için banada yap diyolar ama ben cekiniyorum bisi olur diye bu konuyla ilgili bilgisi deneyimi olan var mi paylasabilir mi. İnanın çok zor insan minnacik yavrusunu katılacak kadar aglarken görünce care ariyo. 1 aylık henüz dayanamiyorum yamadigim masaj kalmadi surekli arastiriyorum kafayi yicem üstelik yapayalnizim uykusuz yorgun bitkinim

bi kac arkadaşım bebeklerinin karnına lahana sarmış gaz için banada yap diyolar ama ben cekiniyorum bisi olur diye bu konuyla ilgili bilgisi deneyimi olan var mi paylasabilir mi. İnanın çok zor insan minnacik yavrusunu katılacak kadar aglarken görünce care ariyo. 1 aylık henüz dayanamiyorum yamadigim masaj kalmadi surekli arastiriyorum kafayi yicem üstelik yapayalnizim uykusuz yorgun bitkinim
Benimde oğlum 18 günlük birkaç gündür mama veriyorum arada doymadığı için 2.3 gündür gaz sorunu var karnı sertleşiyor gurulduyor bacaklarını hareket ettiriyor emmeyi reddediyor sancısı olunca mesaj yapıyorum gaz damlası içiriyorum aynı

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sadece anne sütü mü alıyor bebek yoksa mama alıyor mu ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde oğlum 18 günlük birkaç gündür mama veriyorum arada doymadığı için 2.3 gündür gaz sorunu var karnı sertleşiyor gurulduyor bacaklarını hareket ettiriyor emmeyi reddediyor sancısı olunca mesaj yapıyorum gaz damlası içiriyorum aynı
Mama veriyorsan hipp gazli bebekler için maması varmis kuzum doktoruna sor belki önerir hangi mamayı kullanıyorsun

Zeynebb

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sadece anne sütü mü alıyor bebek yoksa mama alıyor mu ?
Anne sütü artik sutumden şüphe ediyorum sutumde ni bisi var diye

Humana mama gaz yapmiyo diyolar ben kullanmak zorunda kalirsam onu denicem siz hangi mamayi veriyosunuz

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Anne sütü artik sutumden şüphe ediyorum sutumde ni bisi var diye
O zaman kuzm rezene çayı tüket günde iki bardak soğan ve baharattı azalt her yemeğine az miktarda kimyon ekle çay kahveyi bir iki gün içme birde abur cubura ara ver ve kırmızı et ağırlıklı beslen benm bebeğimde aşırı gazlı ve gazını çıkaramadı için kusardı kendi denediklerimi yaziyorm reflü yatağı aldm emzirme sırasında memeyi tam kavramasina dikkat ettim ki hava yutmasin diye emzirdikten sonra 10 dk kadar omuzumda dik pozisyonda tuttum yatirmadm hemen birde emzirdikten 20 dk sonra felan yüz üstü yatırdım ( yüz üstü yatırdın zaman sakin yanından ayrilma daha çok küçük lütfen ) birde gaz damlası kullandim çok faydasını görmedim ama son çare şuan rahatım ama hala bu söylediklerimi yapiyorm

Son düzenleme:
M

Mesude

Guest
Benim oğlumda gaz sorunu çok vardı akla.ne gelirse denedim doktorların yazdığı gaz damlası bile yaramadı bi arkadaşım gaz damlası önerdi onun üstüne rahatladı Relectaz adi doktora sorarak deneyin isterseniz rabbim yardimciniz olsun inşallah rabbim kutucuğa şifa versin 🤲🏻

Benim oğlumda gaz sorunu çok vardı akla.ne gelirse denedim arkadaşım gaz damlası önerdi onun üstüne rahatladı Relectaz adi doktora sorarak deneyin isterseniz rabbim yardimciniz olsun inşallah rabbim kutucuğa şifa versin 🤲🏻

Son düzenleme:

Zeynebb

Kayıtlı Üye
rank
O zaman kuzm rezene çayı tüket günde iki bardak soğan ve baharattı azalt her yemeğine az miktarda kimyon ekle çay kahveyi bir iki gün içme birde abur cubura ara ver ve kırmızı et ağırlıklı beslen benm bebeğimde aşırı gazlı ve gazını çıkaramadı için kusardı kendi denediklerimi yaziyorm reflü yatağı aldm emzirme sırasında memeyi tam kavramasina dikkat ettim ki hava yutmasin diye emzirdikten sonra 10 dk kadar omuzumda dik pozisyonda tuttum yatirmadm hemen birde emzirdikten 20 dk sonra felan yüz üstü yatırdım ( yüz üstü yatırdın zaman sakin yanından ayrilma daha çok küçük lütfen ) birde gaz damlası kullandim çok faydasını görmedim ama son çare şuan rahatım ama hala bu söylediklerimi yapiyorm
Valla doğru düzgün bisi yedigim de yok ac geziorum resmen eşim eve gelcek bi lokma getircek yicem diye bakiom 1 dakika bilr durmuyo çocuk hep ayagimda zorla sallayip uyutur hatta bayiltircasina tutuyom kafayi yicem hicmi bi caresi yok bunun ya

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Valla doğru düzgün bisi yedigim de yok ac geziorum resmen eşim eve gelcek bi lokma getircek yicem diye bakiom 1 dakika bilr durmuyo çocuk hep ayagimda zorla sallayip uyutur hatta bayiltircasina tutuyom kafayi yicem hicmi bi caresi yok bunun ya
Kuzum zorlama kendini bu kadar doktora götür bir olmadı gaz damlası kullan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar