Gaz icin herseyi denedim deniyorum dahada kotu oluyo sanki git gide bi sorum var.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebb tarafından oluşturulan Gaz icin herseyi denedim deniyorum dahada kotu oluyo sanki git gide bi sorum var. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,369 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz icin herseyi denedim deniyorum dahada kotu oluyo sanki git gide bi sorum var.
Konbuyu başlatan Zeynebb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
bi kac arkadaşım bebeklerinin karnına lahana sarmış gaz için banada yap diyolar ama ben cekiniyorum bisi olur diye bu konuyla ilgili bilgisi deneyimi olan var mi paylasabilir mi. İnanın çok zor insan minnacik yavrusunu katılacak kadar aglarken görünce care ariyo. 1 aylık henüz dayanamiyorum yamadigim masaj kalmadi surekli arastiriyorum kafayi yicem üstelik yapayalnizim uykusuz yorgun bitkinim
Canim gecmis olsun bebegin agladikca careaizlik kotu oluyor .
Relaxtac damla aliyosun eczaneden bitkiseldir emzirme oncesi 2 -3 damla damlatiyoraun agzina sonra emziriyorsun.
Muskat cevizi , aci elma yagi ve rezene (taneli) aktardan aliyosun tatlim .
MuskaT cEvizini Az birsey bir cimcik tatli kasigina kaziyip sutunle karistirip emzirme oncesi bebegine veriyosun 24 saatte bir kwre vereceksin ( ben aabah 5 de baslayan 11 de biten gaz sanci aglamasina gece 3 de veriyodum -15 gunde kesildi gaz sancilari 3'5 aylik olduk artik gaz sancimiz hic yok cok sukur )
Rezeneyide kendin kaynatip iciyorsun canim iki cay kasigida bebegine veriyosun ilik bir sekilde .
Her yedigin şeye pilava karabiber serper gbi kimyon serperek ye . Asitli seylerden uzak dur . Portakal mandalina gibi seyleride emzirmeden hemen sonra yiyip bol su ic birdahaki emzirme saatine kadar .

Aci elma yaginida sabah aksam iki ser damla olacak swkilde bebeginin ayak altina sur ozellikle topuguna guzelce corabini giydir usumeain cok keskindir komusu dikkat et .
Bisiklet harekwtleri yap bebegine korkma saat yonunde karinina dairesel.hareketler yap yuz ustu yatir bel kismina pit pit vur avuc iciyle
Gecmis olsun insallah bunlari dene lutfen 🙏🙏 ben hepsini yaptim cok sukur 15 gunde en aza indi ve sonra gecti gitti

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
bi kac arkadaşım bebeklerinin karnına lahana sarmış gaz için banada yap diyolar ama ben cekiniyorum bisi olur diye bu konuyla ilgili bilgisi deneyimi olan var mi paylasabilir mi. İnanın çok zor insan minnacik yavrusunu katılacak kadar aglarken görünce care ariyo. 1 aylık henüz dayanamiyorum yamadigim masaj kalmadi surekli arastiriyorum kafayi yicem üstelik yapayalnizim uykusuz yorgun bitkinim
Senin yediklerin ve ictiklerinle alakalı olabilir lahana ben İnternet te okumustum goyusu ağrıyan anneler koyunca iyi geliyormuş bebekler için değil canım inşallah iyi olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuşum belki mantıksız qelecek ama bizzat denedim. Cocuquna canı kaynayan birinin istemediqi halde nazarı deqiyo olabilir. Benim kızım 32 qun oldu doqali masaAllah uykusu çok quzel qaz problemim yoktu taki kendi topladı diyene kadar ablam war iki oqlu war oda kızı olsun istiyo. Ariyo ariyo seda bi bakiyim qöster nolur diyo basindan beri qosteriyorum kızımı ama ilk doqduyla şimdiki bir deqil toparlandqii için. 3 qündur qece yatmayan qazi olmadan kendini qazi warmiscasna sıkıp aqliyan bi bebek oldu. Dün aradı ablam seda bakiyim dedi abla walla qostermem sanırım senin nazarin deqiyo canın çok kayniyoya dedim saolsun üstelemedi ânlayisla karşıladı. Kızım buqun bi uyku cekti masaAllah. Oysa ablam hep masaAllah diye diye bakar. Ama canı kaynayinca birinin masaAllahn önemi kalmıyor. Biraz uzun oldu kuşum kusra bakma canı kaynayan biri warsa yada anne baba olrak siznde deqiyo olabilir belki nas Felak ayet-el kürsi oku
Ben inanıyorum nazara karşı bana da küstü ablam seninki ne güzel anlayışlı ben 29+2haftalik hamileyim korona var ya hastane kabul etmiyor refakatçi ziyaretci falan ablama dedim küstü bidaha beni arama sen istemiyorsun bizi senin bı ailen yok artık kocanla çocuklarımla mutlu ol dedi kapıdan giderken de watsap tan 3dk sitem hakaret sesli mesajları üzerine engel abimde beni aramış sabah ablan sana küsmüş dedim ben kime kuseyim kimsenin nazını afra tafrasini cekemem dedim 37 yasindayim 5 yaşında değilim dedim tamam görüşürüz dedi bende inanıyorum nazara canım🧿

Son düzenleme:

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Senin yediklerin ve ictiklerinle alakalı olabilir lahana ben İnternet te okumustum goyusu ağrıyan anneler koyunca iyi geliyormuş bebekler için değil canım inşallah iyi olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben inanıyorum nazara karşı bana da küstü ablam seninki ne güzel anlayışlı ben 29+2haftalik hamileyim korona var ya hastane kabul etmiyor refakatçi ziyaretci falan ablama dedim küstü bidaha beni arama sen istemiyorsun bizi senin bı ailen yok artık kocanla çocuklarımla mutlu ol dedi kapıdan giderken de watsap tan 3dk sitem hakaret sesli mesajları üzerine engel abimde beni aramış sabah ablan sana küsmüş dedim ben kime kuseyim kimsenin nazını afra tafrasini cekemem dedim 37 yasindayim 5 yaşında değilim dedim tamam görüşürüz dedi bende inanıyorum nazara canım🧿
Hayatta insanın anlayışlı insanları olacak kuşum insan üzülmüyorum dese kafaya takıyor. Ben hususi denedim ablamın nazarı deqiyor cocuk uyumuyor büyüyene kadar bana qostertme bacim dedi. Keşke sizinkide anlayışlı olsaydı

Tüm sayfalar yüklendi.