Sorum var Heyecan sitres korku panik 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️👶 tarafından oluşturulan Heyecan sitres korku panik 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 444 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Heyecan sitres korku panik 😔
Konbuyu başlatan ❤️👶
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️👶

alya

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar Pazartesi günü 36+1 olucam Ogün anestezi doktoru görcek gün vercek sezeryan doğum için acaba kaç güne verir bana inşallah çok ileri bir tarihe vermez çünkü iyice ağırlaştı kalbime vurmaya başladı artık bebbek aşşadan düşçek gibi hissediyorum iyice düştü bebeğim
38 hafta dolunca yapıyorlar canım.Allah yardımcın olsun valla bizde senle aynı durumdayiz bende 38oldum artık yuruyemiyorum hele merdiven çıkınca halden düşüyorum artık kolay mı sanki o yükü taşımak..Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar Pazartesi günü 36+1 olucam Ogün anestezi doktoru görcek gün vercek sezeryan doğum için acaba kaç güne verir bana inşallah çok ileri bir tarihe vermez çünkü iyice ağırlaştı kalbime vurmaya başladı artık bebbek aşşadan düşçek gibi hissediyorum iyice düştü bebeğim
En fazla iki hafta sonrasına gün verir canım 38 olunca

❤️👶

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ediyorum herkese arkadaşlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

.Allaha dolunca yapıyorlar canım.Allah yardımcın olsun valla bizde senle aynı durumdayiz bende 38oldum artık yuruyemiyorum hele merdiven çıkınca halden düşüyorum artık kolay mı sanki o yükü taşımak..Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️🤲
Amin inşallah Allah razı olsun ne diyim inşallah sağa salim atlatırız bu son haftalarımızıda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

.Allaha dolunca yapıyorlar canım.Allah yardımcın olsun valla bizde senle aynı durumdayiz bende 38oldum artık yuruyemiyorum hele merdiven çıkınca halden düşüyorum artık kolay mı sanki o yükü taşımak..Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️🤲
Amin inşallah Allah razı olsun ne diyim inşallah sağa salim atlatırız bu son haftalarımızıda

Tüm sayfalar yüklendi.