Hiç derdim yokmuş gibi bide korona pozitif çıktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Hiç derdim yokmuş gibi bide korona pozitif çıktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,868 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hiç derdim yokmuş gibi bide korona pozitif çıktım
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ayın 10 nunda sezeryan olucak Tım bugun pozitif olduğumu öğrendim 9 unda izalasyon suresi doluyor ama yapıcak lar mı bilmiyorum çok canım sıkkın bebeğim de gelişim geriliği vardı şimdi bide korona acaba bebeğimi de etkilermi
Canim 5 ay bundan once covid kecirdim testimde pozitiv idi bi kac gun bundan once test verdim yeniden hic bi wikayyetim yoken pozitiv cikdi inan delirdim yaa nasil oluyor yapacak bi wey yok dedi doktorum agrin tutarsa bana gelme bawka yere get dedi 1 hafda karantinada kaldim cok wukur bebeyim gelmedi o surecde amma ne hisler yawadim allah biliyor uzun sozun kisasi yani yalandanda pozitiv yazmiw ola bilirler sanada benim gibi sag salim al kucagina inwallah🤲🏻😘

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Canim 5 ay bundan once covid kecirdim testimde pozitiv idi bi kac gun bundan once test verdim yeniden hic bi wikayyetim yoken pozitiv cikdi inan delirdim yaa nasil oluyor yapacak bi wey yok dedi doktorum agrin tutarsa bana gelme bawka yere get dedi 1 hafda karantinada kaldim cok wukur bebeyim gelmedi o surecde amma ne hisler yawadim allah biliyor uzun sozun kisasi yani yalandanda pozitiv yazmiw ola bilirler sanada benim gibi sag salim al kucagina inwallah🤲🏻😘
Bende belirti var kuzum sırtım çok ağrıyo ciğerlerim acıyo öksürük nefes darlığı benim bebişimde inşallah bekler karantina suresinin dolmasını tanımadığım hastanede tanımadığım doktorlarla doğurmak istemiyorum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bende belirti var kuzum sırtım çok ağrıyo ciğerlerim acıyo öksürük nefes darlığı benim bebişimde inşallah bekler karantina suresinin dolmasını tanımadığım hastanede tanımadığım doktorlarla doğurmak istemiyorum
Inwallah bekler canim inwallah rabim yardimcin olsun dualarimdasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inwallah bekler canim inwallah rabim yardimcin olsun dualarimdasin
Yawadim biliyorum cok kotu bi wey 1 hafdam 1 asir gibi geldi gecdi cok wukur bin wukurr

Tüm sayfalar yüklendi.