Hiç derdim yokmuş gibi bide korona pozitif çıktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Hiç derdim yokmuş gibi bide korona pozitif çıktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,859 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hiç derdim yokmuş gibi bide korona pozitif çıktım
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ayın 10 nunda sezeryan olucak Tım bugun pozitif olduğumu öğrendim 9 unda izalasyon suresi doluyor ama yapıcak lar mı bilmiyorum çok canım sıkkın bebeğim de gelişim geriliği vardı şimdi bide korona acaba bebeğimi de etkilermi

P

Papatya24

Guest
Çok gecmis olsun.ins sikintisiz atlatirsiniz bu sureci..koronali bile dogum yapani duydum bebekte gayet saglikliymis korkma ins bi sikinti olmaz.
Kızlar ayın 10 nunda sezeryan olucak Tım bugun pozitif olduğumu öğrendim 9 unda izalasyon suresi doluyor ama yapıcak lar mı bilmiyorum çok canım sıkkın bebeğim de gelişim geriliği vardı şimdi bide korona acaba bebeğimi de etkilermi
Çok gecmis olsun.ins sikintisiz atlatirsiniz bu sureci..koronali bile dogum yapani duydum bebekte gayet saglikliymis korkma ins bi sikinti olmaz.

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım.Rabbim bu gece hürmetine bütün sıkıntılarını gidersin.Sağlıkla al kucağına bebeğini inşaAllah

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank

İnşallah canım insan korkuyor sezeryan la mı doğum yapmış acaba duyduğun yani sezeryan yapıuolarmı koronalıyken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım.Rabbim bu gece hürmetine bütün sıkıntılarını gidersin.Sağlıkla al kucağına bebeğini inşaAllah
Amin Allah razı olsun rabbim hepimize sağlıkla sıhatle doğum yapıp evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

...

Moderator
Mod
rank
İnşallah canım insan korkuyor sezeryan la mı doğum yapmış acaba duyduğun yani sezeryan yapıuolarmı koronalıyken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin Allah razı olsun rabbim hepimize sağlıkla sıhatle doğum yapıp evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Amin♥️

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun kuzum inş be işini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inş Bi sıkıntı olmaz 🙏🙏

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım inşallah bı sıkıntı çıkmaz 🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.