Sorum var Hıçkırık 🐣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Hıçkırık 🐣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,818 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hıçkırık 🐣
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Canım senin bacak ağrısı olmaya başladı mı son zamanlar benim ağrı vuruyor, vajinada dolgunluk hissi baskı başladı şuanlık sancım yok çok şükür
30 haftalık beni doğuma alacaklardı. Bebek dönmüş diye nts bagladılar sancım çıkmadı dedim bebek daha çok küçük ne dogumu olmaz diye bayram da sancın kaman suyun gelirse gel hemen dedi çok şükür olmadı bebek sürekli kadıgım da rahme baskı yapıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım senin bacak ağrısı olmaya başladı mı son zamanlar benim ağrı vuruyor, vajinada dolgunluk hissi baskı başladı şuanlık sancım yok çok şükür

Oy oyy severim ismi belli oldu mu prensesin annesi 😅
Bacak agrım yok

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Benim agrılarım var sende varmı kendimi çok agırşaşmış hissediyorum hareketletim çok yavaşladı
Geçmiş olsun canım benimde ağrılar çoğaldı sanada ciğer geliştirici iğne vuruldu mu
30 haftalık beni doğuma alacaklardı. Bebek dönmüş diye nts bagladılar sancım çıkmadı dedim bebek daha çok küçük ne dogumu olmaz diye bayram da sancın kaman suyun gelirse gel hemen dedi çok şükür olmadı bebek sürekli kadıgım da rahme baskı yapıyor

Bacak agrım yok

Tüm sayfalar yüklendi.