Sorum var Hipp mama yorumlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Hipp mama yorumlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 493 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hipp mama yorumlar
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ne gibi şikayet
Kıl böcek falan yazıyor eşimle baktık asla almıyoruz dedi diğer yorumları okumak gelmedi içimizden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sana tavsiyem smada kal bebeğin kaç aylık bilmiyorum ama bebeklerin bağırsakları hemen her mamaya alışamıyor o yüzden sma da kalmanı öneririm çünkü ilerde bebeğin tuvalet sorunu oluşur ben o hatayı yaptım yedirmediğim mama kalmadı keşke sma da kalsaydım çocuğum şimdi tuvalet sorunu olmazdı belkide
Evet haklısın dün doktora gittik bebeğin sma'yı kabul ettiyse değiştirme devam et dedi

Ü

Üzgünüm

Guest
Selam annişler öncelikle günümüz kutlu olsun 🥰🥰 malumunuz ki kızımı hem emziriyorum hem de sma mama kullanıyorum ve mama konusunda içim hiç rahat değil o yüzden daha temiz içerikli organik mama almak istiyorum tavsiye edilenlerde hipp varmış ama şikayet var'daki yorumlar beni çok korkuttu sma'ya devam edeyim mi ya da başka önerileriniz neler veya hipp kullanan anneler gözlemleriniz ne yönde yarıyor mu bebişlerinize
Benim oğlan 6 aylık biberon mamalarına alışmadı malesef biberonu reddeti kuzum şuan kaşık mamalarla devam ediozbakalım nolcak hepimize kolay gelsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kıl böcek falan yazıyor eşimle baktık asla almıyoruz dedi diğer yorumları okumak gelmedi içimizden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet haklısın dün doktora gittik bebeğin sma'yı kabul ettiyse değiştirme devam et dedi
Yaaa ne tuhaf

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar