Hırıltı🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Hırıltı🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,510 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hırıltı🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende bundan bahsediyordum az once aspire edin derken serum fizyojolikle temizlemek aslinda .
🙏
5 gun den fazla kullanmak iyi degılmıs canım birde gunde 3 kere dedi eczanedekı calisan eger sıktın acılmıyor hala kapanıyorsa genzı 1 cay bardagı kaynamıs sogumus suya 1 cay kasıgı tuz at karıstır burnuna damlat onu her kapandıkca kullanabılırsın zararı yok

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
5 gun den fazla kullanmak iyi degılmıs canım birde gunde 3 kere dedi eczanedekı calisan eger sıktın acılmıyor hala kapanıyorsa genzı 1 cay bardagı kaynamıs sogumus suya 1 cay kasıgı tuz at karıstır burnuna damlat onu her kapandıkca kullanabılırsın zararı yok
Bizde tikanikliyo tatlim genel rutin temizlik yapiyorum gunde bir kere burun deliklerine birer damla damlatip cekiyorum

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Burnuna sıkıyorum burun pompası ile cekıyorum canım yastığını yuksek tuttum sık sık emzırdım gecti
İnşAllah benimde geçer cnm ya valla çok canım sıkılıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam kuzum çok sağolasın

Kızlar yeni doğan bebeğimde hırıltı olmaya başladı emerken tıkanıyo ne yapmam lazım lütfen yardım edin?
Canım benimde aynıydı evden çıkmıyoruz ya sağlık ocağına hastaneye götürmek için çıkarınca hemen tıkanıyor canım ben çay kaşığina kendi sutumden sıkıyorum sonra burnuna döküyorum canım yarım saat sonra felan açılıyor burnuna kendi sütünden sık sonra burnunu yavaş yavaş azıcık şık canım bişey olmaz korkma

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah benimde geçer cnm ya valla çok canım sıkılıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam kuzum çok sağolasın
İnsallah canım odasını surekli havalandır gece cok kapanır yoksa genzı kalıforli yse ıslak bez koy ustune nemlensin odası oda kuru oldukca geniz tıkanıklıgı daha cok oluyormus

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde aynıydı evden çıkmıyoruz ya sağlık ocağına hastaneye götürmek için çıkarınca hemen tıkanıyor canım ben çay kaşığina kendi sutumden sıkıyorum sonra burnuna döküyorum canım yarım saat sonra felan açılıyor burnuna kendi sütünden sık sonra burnunu yavaş yavaş azıcık şık canım bişey olmaz korkma
Tamam kuzum bunuda deniyim çok kötü çocuğum ya bütün akşam uyuyamadı hırıltıdan

Tüm sayfalar yüklendi.