Hırsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Hırsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,353 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hırsızlık
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Zaten ise giderken kendine bimiktar harçlık aliyor Du gerisini bana veriyordu sonra bibakiyorum cuzdandapara falan yok gerçi bazı aldığında geri veriyordu ama bazı da vermediği oluyordu ama bana yalan söylemesine yada habersiz almasına tahammül edemiyor bana doğruyu bile söylese artık ona inan miyorum güvenimi sarsdi bazen kendimden şüphe ediyorum parayı kaybettim diye kendimi sucluyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten ise giderken kendine bimiktar harçlık aliyor Du gerisini bana veriyordu sonra bibakiyorum cuzdandapara falan yok gerçi bazı aldığında geri veriyordu ama bazı da vermediği oluyordu ama bana yalan söylemesine yada habersiz almasına tahammül edemiyor bana doğruyu bile söylese artık ona inan miyorum güvenimi sarsdi bazen kendimden şüphe ediyorum parayı kaybettim diye kendimi sucluyor

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çalışmıyor mu cnm evet gizli alması ayıp ama belki önemli bsy olmuştur ondan almıştır senin eşin sen daha iyi biliyorsun tabiki ama keşke sana söyleseymiş
Yazik inkar ed
Zaten ise giderken kendine bimiktar harçlık aliyor Du gerisini bana veriyordu sonra bibakiyorum cuzdandapara falan yok gerçi bazı aldığında geri veriyordu ama bazı da vermediği oluyordu ama bana yalan söylemesine yada habersiz almasına tahammül edemiyor bana doğruyu bile söylese artık ona inan miyorum güvenimi sarsdi bazen kendimden şüphe ediyorum parayı kaybettim diye kendimi sucluyorum

Zaten ise giderken kendine bimiktar harçlık aliyor Du gerisini bana veriyordu sonra bibakiyorum cuzdandapara falan yok gerçi bazı aldığında geri veriyordu ama bazı da vermediği oluyordu ama bana yalan söylemesine yada habersiz almasına tahammül edemiyor bana doğruyu bile söylese artık ona inan miyorum güvenimi sarsdi bazen kendimden şüphe ediyorum parayı kaybettim diye kendimi sucluyor
Bide i kar ediyorsa yazik evine girip cikan insanlarida zan altinda burakir

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ya harçlığı bitmesi ayrı bide alıp kumara götürmesi apayrı ben dişinden tirnagimdan arttırıyorum oglum yetişti diye herseyde kendimi mahrum ediyorum oda benyemiyom seneye diyiyor hem bana doğru bile söylese artık ona hiç birsekilde guvenmiyorum

Orasidavar tabi gerçi ben eşimin yaptın adım kadar biliyorumrrtik onu tanıdım yaptığını birsekilde sonradan ogreniyorum

Son düzenleme:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar size bir sorum olacak kocalarının sizin evde paranızı altininizi çalıyorum? Vede size yalan söylüyorum ben almadım diye
Benim enişte eşinden istiyor borçlarım var ver diye kız vermiyor enişte biliyor altınları gardrop a çantanın içine koymuş kız bı gün kuzenlerim onlara gidiyor çay kahve ve güvenlik li sitede oturuyor adam sanki eve hırsız girdi gibi hareket yapıyor çamurlu ayakkabılar ile halıya basmış altınların hepsini almış çantayı yere atmış gitmiş kız misafirleri gönderince görüyor korkudan 20gun halam kızının evinde kaldı enişte şerefsiz böyle bir oyun oynamıştı

G

Gamze akdnz

Guest
Kizlar size bir sorum olacak kocalarının sizin evde paranızı altininizi çalıyorum? Vede size yalan söylüyorum ben almadım diye
Ahh tatlım benim kocam kumar oynuyor herseyi yedi kumarda Bi ev kaldı onuda yer yakında bileziklerimi altınların arabam takı paralarım 150 bin TL tarla kredi borçları neler neler gitti bu akşam yakaladım gene oynuyo benimde canım çok sıkkın. Birdaha oynamıycam demişti ama oynuyor 34 haftalık hamileyim stres sıkıntı hep

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ya okadar şey yapmaz öyle oyuyun filan sadece ben almadım der onu sikistirdigimda itiraf eder demekki tek benimki degilmis beterin beteri devarmis onun yaptığı da daha kötüymüş kadın evine girmeye korkar

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım eşinin böyle bir alışkanlığı var ise bulamayacağı yerlere sakla paranı yada banka hesabına at ama ona söyleme paran olduğunu yaptığı çok ayıp umarım alışkanlık yada hastalık boyutuna gelmeden biter sorununuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar