Hormonlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Hormonlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,698 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hormonlar
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bakıyorum canım kaç sayfa gezdim kaç site bilmiyorum ama hep bilindik isimler
Kuranda tek gecen isim kiz ismi meryem benim iki tane kizim var keske bir tanesine meryem ismi koysaydim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuranda tek gecen isim kiz ismi meryem benim iki tane kizim var keske bir tanesine meryem ismi koysaydim
Cok guzel meryem azra da olabilir

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Pepee kırmızı çizgimiz 😅😅

Aynen birde neden ağladın der gibi bakmaları yok mu nedensiz işte sulugöz oluyoruz 😅😅
Bide diyor şaka ettim sende ne duygusal oldun diyor terligi fırlattim😂😂😂 kaçtı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Cok guzel meryem azra da olabilir
Meryem halamın kızının ismi aramız da bozuk canım o yüzden koyamıyorum

😅😅

1 kere pepee yi izliyordum ayni bolumu defalarca izleyince esim kanal degistirdi bende aglamistim 😅😅
Bu Çok iyi 👍🏻😂

Ben hamile olduğumu İlk söylediğimde arkadaşım
-kız olursa sakin Feyza koyma feyzalar çok uyuşuk oluyor demişti.
Bende isim enerjisine inanıyorum
Mesela elif ve Zeynep adında kimi tanisam hep zarif ve kibar oluyorlar 🙄

Bu hamilelik çok garip değil mi ilk hamileliğimde kahvaltı da çay bitti diye ağlamıştım şimdide kızıma isim bulamıyorum diye eşime dedim ikinci çocuk ismi tek bana ait diye adam tamam dedi ben bulamıyorum bu seferde kızımın adı olmayacak diye ağladım hayır çok saçma biliyorum ama hem gülüyorum hem ağlıyorum yeni gelin gibi oldum böyle garip sebeplerden ağlayan var mı benim gibi 😅😅😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️
Zümra nın anlamına bak istersen güzel manası çok bilindik bir isim de değil farklı

Son düzenleme:

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Pepee kırmızı çizgimiz 😅😅

Aynen birde neden ağladın der gibi bakmaları yok mu nedensiz işte sulugöz oluyoruz 😅😅
He he walla her boka agliyon yadan neden agliyon aglamiyorum kendisi akiyor diyorum uf bidaha bisey sorarsam ne halin warsa gor diyor

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu hamilelik çok garip değil mi ilk hamileliğimde kahvaltı da çay bitti diye ağlamıştım şimdide kızıma isim bulamıyorum diye eşime dedim ikinci çocuk ismi tek bana ait diye adam tamam dedi ben bulamıyorum bu seferde kızımın adı olmayacak diye ağladım hayır çok saçma biliyorum ama hem gülüyorum hem ağlıyorum yeni gelin gibi oldum böyle garip sebeplerden ağlayan var mı benim gibi 😅😅😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️
Olmaz mi bende çocuklarıma bazen çok simariyolar diye kızıyorum sonra onlara kızdım diye ağlıyorum müzik çıkınca ağlıyorum 😂😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
He he walla her boka agliyon yadan neden agliyon aglamiyorum kendisi akiyor diyorum uf bidaha bisey sorarsam ne halin warsa gor diyor
Ben Tom ve Jerry izliyorum eşim diyor film var
Olmaz mi bende çocuklarıma bazen çok simariyolar diye kızıyorum sonra onlara kızdım diye ağlıyorum müzik çıkınca ağlıyorum 😂😂
Geçen İbrahim tatlıses şarkısı çıktı anam anam şarkısı oturdum çok agladım gözlerim şişti🤭🤭

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Buda güzelmiş 😅😅

Kız cnm 28. Haftadayım karı koca bi isimde karar veremedik beğendiğimiz isimlerde genelde ailelerde var
Hadi ya aynı dert desene canım bulduklarını yazarım sanada 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar