Hormonlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Hormonlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,695 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hormonlar
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben Tom ve Jerry izliyorum eşim diyor film var

Geçen İbrahim tatlıses şarkısı çıktı anam anam şarkısı oturdum çok agladım gözlerim şişti🤭🤭
Ahhh bu hormonlar valla beynimizi yaktı yeminle geçen yatiyoz eşimle aniden dönerken karnima yumruk atti uyurken ben bir saydiriyom ama nasıl varya bir yandan agliyom bir yandan adama vuruyom bir yandan saydiriyom😂😂sanki herif bilerek yapmış gibi

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 aydır salonda ıyutuyorum bana gece 20 kere çarpıyor
Bizimki normalde yapmaz öyle şeyler bir an rüya mi goruyodu ondan mi etkilendi de böyle bisey yaptı bilemem salon koltukları rahat değil yatamam orda da geçen dedim al oğlunu da git salona diye sen git salona diyo bide oğlum yatiyo yanımızda birde bebis karnimda sigmiyoz😂😂

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bu hamilelik çok garip değil mi ilk hamileliğimde kahvaltı da çay bitti diye ağlamıştım şimdide kızıma isim bulamıyorum diye eşime dedim ikinci çocuk ismi tek bana ait diye adam tamam dedi ben bulamıyorum bu seferde kızımın adı olmayacak diye ağladım hayır çok saçma biliyorum ama hem gülüyorum hem ağlıyorum yeni gelin gibi oldum böyle garip sebeplerden ağlayan var mı benim gibi 😅😅😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️
Ben oğlumda çok duygusaldım normal neşeli şarkılarda bile agliyodum kızımda öyle olmadım hiç ama dediğin gibi oğlum olsaydı isim hazırdı ilk başta oğlumda bı kaç isim belirlemistik onlardan birisiydi çünkü ama kızım da kafamda 4 isim vardı hiçbirinden de emin değildim ocakta doğacak nasipse oğlak burcu olacak çalışkan iş kadıni ☺️ ona uygun isimde Liya ya karar verdik sabrın en güzeli demek arapça kökenli bir isim ❣️ aklımdaki diğer isimlerde Elisa Almira Mira gibi isimlerdi anlamları da güzel fikir olsun diye yazmak istedim 🤗

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumda çok duygusaldım normal neşeli şarkılarda bile agliyodum kızımda öyle olmadım hiç ama dediğin gibi oğlum olsaydı isim hazırdı ilk başta oğlumda bı kaç isim belirlemistik onlardan birisiydi çünkü ama kızım da kafamda 4 isim vardı hiçbirinden de emin değildim ocakta doğacak nasipse oğlak burcu olacak çalışkan iş kadıni ☺️ ona uygun isimde Liya ya karar verdik sabrın en güzeli demek arapça kökenli bir isim ❣️ aklımdaki diğer isimlerde Elisa Almira Mira gibi isimlerdi anlamları da güzel fikir olsun diye yazmak istedim 🤗
Teşekkür ederim canım bizimde oğlan olsaydı ismi dediğin gibi hazırdı oğlumun ismi Abdullah ikinci erkek olursa Alparslan olsun bir biri ile uyumlu diye düşündük kız içinde iki isim seçmiştim ama hepsine sahip çıktılar 😅😅 liya adı ile yaşasın oğlak muhteşem burç eşimde oğlak gerçekten çok çalışkan oluyorlar pratik zeka falan inatları çok ayrı ama keşke benim kız da oğlak olsaydı 😇

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yerim seni ben ya 😍🤣🤣 bende rüyamda eşim beni aldatiyomus kötü kadınlara gidiyomuş uyanır uyanmaz sabahtan hıçkıra hıçkıra ağladım eşim nasıl gülüyor 🤣🤣 şoka girdi adam ben kalkar kalkmaz yatakta hıçkıra hıçkıra ağlaynca 🤣🤣🤣
Bu hamilelik çok garip değil mi ilk hamileliğimde kahvaltı da çay bitti diye ağlamıştım şimdide kızıma isim bulamıyorum diye eşime dedim ikinci çocuk ismi tek bana ait diye adam tamam dedi ben bulamıyorum bu seferde kızımın adı olmayacak diye ağladım hayır çok saçma biliyorum ama hem gülüyorum hem ağlıyorum yeni gelin gibi oldum böyle garip sebeplerden ağlayan var mı benim gibi 😅😅😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yerim seni ben ya 😍🤣🤣 bende rüyamda eşim beni aldatiyomus kötü kadınlara gidiyomuş uyanır uyanmaz sabahtan hıçkıra hıçkıra ağladım eşim nasıl gülüyor 🤣🤣 şoka girdi adam ben kalkar kalkmaz yatakta hıçkıra hıçkıra ağlaynca 🤣🤣🤣
😅😅😅😅 Kız o nasıl rüya Allah seni ya ama ben olsam bende ağlardım kesin 😅😅😅

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
Umay koy nur ben çok istedim eşim istemedi ondan sara'da karar kıldık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar