Hormonlarla savaşıyorum 😊😊😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Hormonlarla savaşıyorum 😊😊😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,434 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hormonlarla savaşıyorum 😊😊😊
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra ercan

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Havalar cok sicak bende öyleyim gece gündüz ates basiyo gece gece buz gibi suya giriyorum oyle biraz rahatliyorum birde gece bir taraftan bir tarafima donerken agri oluyor Allah yardimcimiz olsun az kaldi hayirlisiyla kucağımıza aliriz inşallah
Evet buz gibi suyla yıkanıyorum banamısım demiyor o agrı bendede var canım saga sola dönerken göbegimin altı agrıyor az kaldı allah büyük hepimizi bir avazda kurtarsın inş 🤲😊

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar doğuma 18 gün kaldı yalancı hafif sancılar dışında birsey yok aşırı ateş basıyor bana ez birsey evi süpürüyorum her yerimden su akıyor resmen geceleri yatarkende aynı su gibi oluyorum günde 4 kez giriyorum dusa yinede aynı bu tarz sıkıntı yasayan var mı nedeni nedir anlamadım hormonlara yoruyorum hep 😂😂😂
Bende 22+5 haftalık hamileyim ama çok kilo aldım hiç ter kokmazdim ben ama şimdi ter kokumdan ben rahatsız oluyorum sürekli banyodayim galiba banyoda dogurcam 😂😂 gece üstüme hiç bişey almıyorum atlet ve şortla yatıyorum yine yanıyorum yer değiştiriyorum sürekli yine sizin az kalmis doğuma ben bu yaz kocaman göbekle çok zorlancam galiba 🤗

Son düzenleme:

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken sıcagın gozunu seviyim siz bide lohusa yanmasını gorun 🤣
Emzirme flan daha bunalır insan haklısın 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

38+1 bende aynı senin gibi su ıcınde kalıyorum bugun kontorole gittim ne sancı var ne acılma 1 hafta 10 gunun var dedi doktor yanmaya devam 😏😄
Hayırlısıyla dogum yapsakta rahat etsek biraz menopoza girmis gibi hissediyorum kendimi 😂

Bende 23+5 haftalık hamileyim ama çok kilo aldım hiç ter kokmazdim ben ama şimdi ter kokumdan ben rahatsız oluyorum sürekli banyodayim galiba banyoda dogurcam 😂😂 gece üstüme hiç bişey almıyorum atlet ve şortla yatıyorum yine yanıyorum yer değiştiriyorum sürekli yine sizin az kalmis doğuma ben bu yaz kocaman göbekle çok zorlancam galiba 🤗
Sıcaklarda dogum da cok zor emzirirken hela daha cok darlanıyor insan 😂 bebiş içinde zor birsey giydiremiyorsun dogru dürüst bunalıyor oda sıcaktan bir yeri acsan üşütücek derdi zor işler 😬

Evet buz gibi suyla yıkanıyorum banamısım demiyor o agrı bendede var canım saga sola dönerken göbegimin altı agrıyor az kaldı allah büyük hepimizi bir avazda kurtarsın inş 🤲😊
Amin 🤲

Bende 23+5 haftalık hamileyim ama çok kilo aldım hiç ter kokmazdim ben ama şimdi ter kokumdan ben rahatsız oluyorum sürekli banyodayim galiba banyoda dogurcam 😂😂 gece üstüme hiç bişey almıyorum atlet ve şortla yatıyorum yine yanıyorum yer değiştiriyorum sürekli yine sizin az kalmis doğuma ben bu yaz kocaman göbekle çok zorlancam galiba 🤗
Bende eşime diyorum sürekli son zamanlar birse sürekli dusa kosuyorum küvette dogurursam sasırma diye 😂

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hepimizi hayırla kurtarsın ınsallah rabbim bizde tam kaynar sıcaklara getırmıssık ya dogumları 😄😄

Emzirirken tutamıyor sıcak basıyor strese gırıyon bide gece kalkıyon yastık carsaf su gibi oluyor terinle hasta olsan cok kotu oluyor Bı omur cekıyon bide o hastalığı Allah yardımcımız olsun

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Hepimizi hayırla kurtarsın ınsallah rabbim bizde tam kaynar sıcaklara getırmıssık ya dogumları 😄😄

Emzirirken tutamıyor sıcak basıyor strese gırıyon bide gece kalkıyon yastık carsaf su gibi oluyor terinle hasta olsan cok kotu oluyor Bı omur cekıyon bide o hastalığı Allah yardımcımız olsun
Amin bir daha hamile kalırsam kışa denk gelir inş yazın cok zor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar