Sorum var Hoşçakalın kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hülya19 tarafından oluşturulan Hoşçakalın kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hoşçakalın kızlar
Konbuyu başlatan hülya19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 paşa 1 prenses annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Süpriz bi şekilde öğrenmiştim gebe olduğumu yine süpriz bi şekilde kaybettiğimi öğrendim dün gece, yarın kürtaj olcam uygulamayı kapatıyorum grek kalmadı artık Allaha emanet olun sağlıkla alın bebişlerinizi kucağınıza inşallah
Oy kuzum benim çok üzüldüm gerçekten ne desem bilemedim canın sağolsun rabbim tekrardan yine nasip eder inşallah kuzum benim ya bu laflar sana fayda etmez ama olsun biz hep yanındayız ya

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Süpriz bi şekilde öğrenmiştim gebe olduğumu yine süpriz bi şekilde kaybettiğimi öğrendim dün gece, yarın kürtaj olcam uygulamayı kapatıyorum grek kalmadı artık Allaha emanet olun sağlıkla alın bebişlerinizi kucağınıza inşallah
Çok geçmiş olsun canim RABBİM en kisa zamanda yine nasip etsin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya rabbim sabır versin canım benim allahım tekrardan anneyi olmayı nasip etsin inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah'ım sabır versin kuzum inşallah en kısa zamanda seni tekrar burada görmeye nasip olur

Tüm sayfalar yüklendi.