Sorum var Hoşçakalın❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Hoşçakalın❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,429 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hoşçakalın❤️
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hüsna

Kayıtlı Üye
rank
Burda kimse kimseden rahat olmuyor eğer ki bir rahatsızlığınız varsa kullanmaya bilirsiniz, yanlış birşey söylediğimi düşünmüyorum 😉 böyle saçma şeyleri düşünüp zaman kaybedemem maalesef..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

WhatsApp hoşuma gitmiyor 😅 rahatsız olabilirsin bakmazsın olur biter bu kadar şey yapma yani Allah Allah bunları kafana takma biraz sakin 😉 bizim gibi olamazsın zaten o yüzden relax☺️ sana saçma gelen benim hoşuma gidiyor güzelim 😉
Ben seni kişiliğinden bahsetmedim dile getirmedim ne münasebet zaten sizin gibi olayım. Sorun burda zaten sizin gibi olmayanlar kötü 😉 şunu anladığın iyi oldu takmıyorum zaten ne die takcam hasta mısınız bu kadar ilgisiz kalıpta beni takıntı yaptiz. O zaman sana daha çok ilgili postlar dilerim geçmişler sarmamiş seni.🤦🏻‍♀️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben seni kişiliğinden bahsetmedim dile getirmedim ne münasebet zaten sizin gibi olayım. Sorun burda zaten sizin gibi olmayanlar kötü 😉 şunu anladığın iyi oldu takmıyorum zaten ne die takcam hasta mısınız bu kadar ilgisiz kalıpta beni takıntı yaptiz. O zaman sana daha çok ilgili postlar dilerim geçmişler sarmamiş seni.🤦🏻‍♀️
Hala devam ediyorsunuz !!!!

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar