Sorum var Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,630 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bunu benim canavar da denersen ilk önce banyoda kıyamet kopar sonra uyumak için aldığım zaman 2 dakika gözünü kapatır hiç bir ssy yok gibi geri açar biz yine saat 23 ederiz . Şükür sana en son attığım mesajdan sonra döndü döndü bir baktim yastığına sarılıp uyumuş 😍😂😂. Atk dönemi bozuluyor uykusu atak dönemini altatincs geri eskiyen geliyoe
😂😂 Yaaa yerim ben onu , ya aslında ilk ay da bebeğe gece gündüz farkı ve uyku eğitimi veriliyor, ben Ali'de ikinci ay yapmaya başladım şükür işe yaradı, ilk ay annemlerin evinde olduğum için pek mümkün değildi çocuklardan ama evime geçince herşey normale döndü, Ali günde iki defa uyuyordu alışkanlık olmuştu ya baktım Ali geceleri saat 23 , 24 gibi uyuyor, artık kıyamette koparsa günde bir defa uyutuyorum, gece dokuz olmadan uyuyor artık 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar