Sorum var Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,630 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
😂😂 Yaaa yerim ben onu , ya aslında ilk ay da bebeğe gece gündüz farkı ve uyku eğitimi veriliyor, ben Ali'de ikinci ay yapmaya başladım şükür işe yaradı, ilk ay annemlerin evinde olduğum için pek mümkün değildi çocuklardan ama evime geçince herşey normale döndü, Ali günde iki defa uyuyordu alışkanlık olmuştu ya baktım Ali geceleri saat 23 , 24 gibi uyuyor, artık kıyamette koparsa günde bir defa uyutuyorum, gece dokuz olmadan uyuyor artık 😂😂😂
🥺🥺🥺🥺🥺

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Polisler beni kelepçeleyip arabaya bindirirken derim artık 😂 internete düşeriz 😂😂😂
😂😂😂 Tamam o zaman bende burda baskın yapacak bir yer ayarlayın 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 Yaaa yerim ben onu , ya aslında ilk ay da bebeğe gece gündüz farkı ve uyku eğitimi veriliyor, ben Ali'de ikinci ay yapmaya başladım şükür işe yaradı, ilk ay annemlerin evinde olduğum için pek mümkün değildi çocuklardan ama evime geçince herşey normale döndü, Ali günde iki defa uyuyordu alışkanlık olmuştu ya baktım Ali geceleri saat 23 , 24 gibi uyuyor, artık kıyamette koparsa günde bir defa uyutuyorum, gece dokuz olmadan uyuyor artık 😂😂😂
Bugün uyku saatini değiştirdim gündüz için şuan uyudu Kayra bakalım biraz daha erkebe almaya çalışacan saat 6 dan beri uyutmadım bilerek 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
😂😂😂 Tamam o zaman bende burda baskın yapacak bir yer ayarlayın 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün uyku saatini değiştirdim gündüz için şuan uyudu Kayra bakalım biraz daha erkebe almaya çalışacan saat 6 dan beri uyutmadım bilerek 😂😂
Dur sen sakin ol 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar