Sorum var Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,325 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Huhuuu nabersiniz kızlarrrrr💃💃💃💃
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canımsın askimmm alım nasil napiyor güzel annensini inşallah uzmüyordur🤭🤭🤭😍😍😍🧿😂
İyi bitanem ellerinden öper teyzesi 😘 ya oda bu aralar hastaydı birlikte hastalandık o şükür iyileşti ama gözleri bu sefer enfeksiyon kapmış sürekli çapaklanıyor 😢
Beni üzmüyor, ama Hülyam bu çok yaramaz bişey oldu ya 😀😂😂 su alışkanlığı var onun yüzünden gece gündüz kavga ediyoruz 😂😂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyi bitanem ellerinden öper teyzesi 😘 ya oda bu aralar hastaydı birlikte hastalandık o şükür iyileşti ama gözleri bu sefer enfeksiyon kapmış sürekli çapaklanıyor 😢
Beni üzmüyor, ama Hülyam bu çok yaramaz bişey oldu ya 😀😂😂 su alışkanlığı var onun yüzünden gece gündüz kavga ediyoruz 😂😂
Alimede sanada cokkk gecmis olsun mariyam🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Allah'ım şifalar versin inşallah size kıyamam canlarım ben ya çok dikkat edin birtanem teyzesi onu yer yer pasami bal yanaklarindan op kuzumu

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok şükür iyiyim mariy bu ay çok umutluydum ama bugün rgl oldum😥
Kıyamam ben sana 😢 üzülme bitanem rabbim büyüktür o ne dertler ne dermanlar verir, nasibinde varsa eğer inan bana kendiliğinden olucak rabbim senin hiç beklemediğin öyle bir anda mutlu edecek ki sen bile şaşırır sin, rabbim hiç bir kadını bu şekilde sınamasın , Allah'ım en kısa zamanda seni de mutlu etsin inşallah canım benim 🤲💝, bide herşeyin hayırlısı olsun canım birşeyi isterken Allah'tan önce hayırlısını dileyelim çünkü hayırlısı olması olmamasından daha iyi,. Sende anne olucak sin (amin) ve bazen bundan yorulacaksın ay oğlum beni çok yoruyor sun diye ve burda post açtığını göreceğiz ya kızlar kuzum beni çok yoruyor diye ☺️🤲🤲 dualarım seninle canım Allah'ım tez vakitte bebek bekleyen tüm anneleri ve seni sevindirsin amin 🤲♥️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam ben sana 😢 üzülme bitanem rabbim büyüktür o ne dertler ne dermanlar verir, nasibinde varsa eğer inan bana kendiliğinden olucak rabbim senin hiç beklemediğin öyle bir anda mutlu edecek ki sen bile şaşırır sin, rabbim hiç bir kadını bu şekilde sınamasın , Allah'ım en kısa zamanda seni de mutlu etsin inşallah canım benim 🤲💝, bide herşeyin hayırlısı olsun canım birşeyi isterken Allah'tan önce hayırlısını dileyelim çünkü hayırlısı olması olmamasından daha iyi,. Sende anne olucak sin (amin) ve bazen bundan yorulacaksın ay oğlum beni çok yoruyor sun diye ve burda post açtığını göreceğiz ya kızlar kuzum beni çok yoruyor diye ☺️🤲🤲 dualarım seninle canım Allah'ım tez vakitte bebek bekleyen tüm anneleri ve seni sevindirsin amin 🤲♥️
Mariyammmm O Kadar Güzel Yazdınki bana çok iyi Geldi Alllah razı olsun çiçeğim benim güzel dileklerin için Allah'ım bana hayırlı olan neyse onu versin inşallah senin güzel kalbinden öpüyorum kocaman iyi ki varsın mariyam iyikiiii❤️😍🥰❣️🤲🤲🤲🤲

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mariyammmm O Kadar Güzel Yazdınki bana çok iyi Geldi Alllah razı olsun çiçeğim benim güzel dileklerin için Allah'ım bana hayırlı olan neyse onu versin inşallah senin güzel kalbinden öpüyorum kocaman iyi ki varsın mariyam iyikiiii❤️😍🥰❣️🤲🤲🤲🤲
İyi hissettirdiyse ne mutlu bana 💝☺️ gerçekten sabırlı ol bitanem hayatı akışına bırak Allah zaten Bizim için bir kader yazmış ve belirlemiş, biz istesekte istemesek te hayatımızda olacakları değiştiremeyiz, o yüzden sen herşey den önce hayırlısını ve yapman gereken şeyi yapıp canı gönülden Allah'a tevekkül etmelisin, ve Allah emanete en güzel sahip çıkan dir , sen dualarını umutlarını Allaha emanet et ve Allah'ın merhameti de tecelli edecektir muhakkak 🤲 Kuzum Rabbime emanet ol 🤲 inan az önce sabah namazında dua ederken aklıma gelen ilk şey sen oldun ve bolca Rabbime senin için dua ettim sen ve senin durumunda olan bütün anneler için 😘💝sende İyiki varsın canım benim 🤲💝

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.