Sorum var Hulya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didem ikra tarafından oluşturulan Hulya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,297 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hulya
Konbuyu başlatan Didem ikra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah birtanem inşallah oğlum için daha güçlü olacam Allah'ın izniyle inşallah onun için ayakda durucam Allah'ım bize herşeyin hayırlısını nasip etsin kuzum hepimize ♥️🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin Aysecim amin kuzum Allah'ım herkese herşeyin hayırlısını versin inşallah imtihan dünyası
Amin kuzum âmin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah versin şifasını miniğin. Sen güçlü olmaya çalış, aglayarak guclu olacaksan agla ama gücünü kaybetme. Ben hastanede agladigim gunun ertesi gunu bebegim taburcu olmustu ☺️ seni cok iyi anliyorum ama imtihan dunyasi
Amin amin amin birtanem inşallah kuzum sen kaç haftalık doğum yapmıştin kuvez süreciniz ne kadardı?

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Rabbim o gün gelir kucağına alıp evine gidecen cnm bu sene çok kişi erken doğum yaptı kuvezde korkma bişey olmaz inş topallanmana çok sevindim. 😊
Allah razı olsun kuzum benim amin inşallah çok sağol canım benim sen nasılsın

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Ben iyi olmaya çalışıyorum elim kolum bağlı gibi kendimden bişey anlamadim artik nereye gidip ne yapacağimi herkes bişey diyor doktorlar Rabbim herkesi gönlüne gore versin.
Kuzum Allah'ım guzel gönlüne kalbine göre versin inşallah dualrimdasin kimseyi takma canım benim sakin Allah'ın izniyke inşallah sağlıkla tekrar bebek nasip eder 🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar