Hurma yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine0660 tarafından oluşturulan Hurma yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,582 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hurma yemek
Konbuyu başlatan Emine0660
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eedemciozlem

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 15 haftalık hamileyim.geçen haftalarda kanaamam oldu ama geçti progestran kullanıyorum.bilmeden iki hurma yedim iyi değilmiş diye dıydum bi sorun olurmu

melike

Kayıtlı Üye
rank
Bende doktoruma sormuştum. “35 haftalıktan sonra yiyebilirsin daha erken, rahimde açıklık yapar” demişti. Yine de doktorunuza danışın derim. Rahim kanalını inceltiyormuş

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Medine hurması diyorsan bende aşırı tükettim 23 haftalığım bir sıkıntı çıkmadı bende
Erken doğum olr cnm bnce fazla tüketme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir iki taneden birşey olmz ama hurma yeme daha çok başlarından hamileliğin cnm

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 15 haftalık hamileyim.geçen haftalarda kanaamam oldu ama geçti progestran kullanıyorum.bilmeden iki hurma yedim iyi değilmiş diye dıydum bi sorun olurmu
Hurma bebeğe kilo aldırıyor hemdw sağlık açısından bütün vitaminler içinde. Ama rahimdeki kasılmaları arttırıyor doğuma yakın yerseniz rahmin açılmasını doğumun kolay olmasını sağlıyor. Ben 2 gün üst üste hurma yedim ve karnımda kasılmalar oldu gece Bi kasık ağrısıyla uyandım... O yüzden de geri bıraktım 😂

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Evet düşük ile sonuçlanıyor muş son aylara girince dedi bende 9 hafta oldum sağlık ocağında ki hemşirem demişti hurma sakın yeme diye inşallah bir şey olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar