Hurma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep159 tarafından oluşturulan Hurma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 857 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hurma
Konbuyu başlatan Zeynep159
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Hurma yemek erken doğumu tetikler mı canlar 25 haftalıgım hurma yıyorum aksam cayın yaninda zararlı mı

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hurma yemek erken doğumu tetikler mı canlar 25 haftalıgım hurma yıyorum aksam cayın yaninda zararlı mı
Vala kuzum doğuma yakın yendiğinde açılmaya yardımcı oluyormuş ama erken yemek acaba ters etki eder mi bilmiyorum canım 🤔 çok faydalı aslında bebeğe. Sen 2 3 tane yersin ozaman . Doğuma yakın arkadaşlar günde 7 8 tane yenmesi gerek diyorlar

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Vala kuzum doğuma yakın yendiğinde açılmaya yardımcı oluyormuş ama erken yemek acaba ters etki eder mi bilmiyorum canım 🤔 çok faydalı aslında bebeğe. Sen 2 3 tane yersin ozaman . Doğuma yakın arkadaşlar günde 7 8 tane yenmesi gerek diyorlar
Gunde 3ü geçmiyorum zaten canm cayın yaninda güzel gidiyor diye yıyorum işte doğumu kolaylaştırıyor diye duydum korktum ilk gebeliğin bir de

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
3 taneden bırsey Olmaz canım bende yiyordum dogmadı bile oglan lohusayken de mutlaka ye hem sut yapıyor hemde kalsiyum bebege peygamber efendimiz s.a.v de emzirirken hurma yeyın hurma huyunu guzellestırır demıs

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
3 taneden bırsey Olmaz canım bende yiyordum dogmadı bile oglan lohusayken de mutlaka ye hem sut yapıyor hemde kalsiyum bebege peygamber efendimiz s.a.v de emzirirken hurma yeyın hurma huyunu guzellestırır demıs
Aynen sana katılıyorum canım özellikle lohusalikta sık sık yiyelim bol bol sütümüz olsun inşallah 😇

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Bence sen genede yeme erken doğum riskini artırabilir Allah korusun. 36. Haftadan sonra 7 8 tane yersin açılma oluyo diolar doğma kadar yersin canm Arkadaşlar bu arada bnde yeni katıldım aranıza

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar