Sorum var 🌧️Huzur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan 🌧️Huzur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,644 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🌧️Huzur
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi
A

Adsız anne adayı

Guest
Ah keşke yağmur yağsa Suriye'den antebe gelen tozlarla uğraşıyoruz alerjim tuttu nefes almakta güçlük çekiyorum Allah'ım yardımcımız olsun 😪

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
☕Kızlarrr şuan yağmur Cook güzel yağıyor. En sevdiğim. Alıcaksın eline kahveni cikicaksin balkonuna birde müzik yada yağmur sesi. İnanailmaz huzur veriyor yağmurum kokusu sesi terapi gibi mübarek. Kendime vakit ayirma zamanı balkonda yağmuru dinliyorum elimde kahvem gözüm kapalı.🥰
Aynen kuzum bende çok seviyorum

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Yaa dün gece bende şuan ankaradayim oğlumu uyutup gece bende camları açıp hem o güzel toprak kokusunu,hem yağmurun sesini hemde şimşeklerin havayı aydınlatmasını izledim 😍tek fark kahvem eksikti kuşum 🤭🤭ama aşırı Huzur doluydu sonra yağmur sesi ile uyumuşum bardaktan boşalırcasına yağıyordu 😍😍
Evet Cook güzeldi simseklerde etrafı aydınlattı bugünde yağış var bakalım 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman dur ne yağmuru daha camları dün sildim 😅😉🤕 belim pert 😖 üç beş güne doğururum inş ama bebişin geleceği yok gibi 🤭😂 şaka bi yana bende severim yağmuru berek

😁İnş gelir canım beşik biran öncede senin şehre yagmasan yağmur bize yağsın valla 🤗

Aman dur ne yağmuru daha camları dün sildim 😅😉🤕 belim pert 😖 üç beş güne doğururum inş ama bebişin geleceği yok gibi 🤭😂 şaka bi yana bende severim yağmuru berek

😁İnş gelir canım beşik biran öncede senin şehre yagmasan yağmur bize yağsın valla 🤗
39+5 uygulamaya göre şafak 2 ama benimki yerini sevdi herhalde gelen gid2n yok ağrım sancım da yok sadece temizlik yaptığım zamanlatda oluyor ağrı beklemedeyiz
Daha zamanı var demmekki canım bekle bakalım ne zaman gelicek bebişcik inş sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün doğurmayi nasip etsin ins rabbim

39+5 uygulamaya göre şafak 2 ama benimki yerini sevdi herhalde gelen gid2n yok ağrım sancım da yok sadece temizlik yaptığım zamanlatda oluyor ağrı beklemedeyiz
Daha zamanı var demmekki canım bekle bakalım ne zaman gelicek bebişcik inş sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün doğurmayi nasip etsin ins rabbim
Ah keşke yağmur yağsa Suriye'den antebe gelen tozlarla uğraşıyoruz alerjim tuttu nefes almakta güçlük çekiyorum Allah'ım yardımcımız olsun 😪
Ayy kıyamam inş rabbim dualarimi kabul ederse bugün bardaktan bosalircasina yağmur yagarda sende rahat edersin inş

Son düzenleme:

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
☕Kızlarrr şuan yağmur Cook güzel yağıyor. En sevdiğim. Alıcaksın eline kahveni cikicaksin balkonuna birde müzik yada yağmur sesi. İnanailmaz huzur veriyor yağmurum kokusu sesi terapi gibi mübarek. Kendime vakit ayirma zamanı balkonda yağmuru dinliyorum elimde kahvem gözüm kapalı.🥰
Evet cnm ya tam balkona çikmişim elimde kahvem yagmur yagiyor anammm oda ne bnm minik icerde biyerlerini yirtiyor sıkıyorsa bul o huzuru yine içine etti bizim bacaksiz hayallerimin😄😄🥺🥺

Okurken bile rahatladım oh mis🌸👩‍❤️‍👩

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar