Sorum var 🌧️Huzur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan 🌧️Huzur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,646 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🌧️Huzur
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
☕Kızlarrr şuan yağmur Cook güzel yağıyor. En sevdiğim. Alıcaksın eline kahveni cikicaksin balkonuna birde müzik yada yağmur sesi. İnanailmaz huzur veriyor yağmurum kokusu sesi terapi gibi mübarek. Kendime vakit ayirma zamanı balkonda yağmuru dinliyorum elimde kahvem gözüm kapalı.🥰
Ohh ohhh ne güzel keyfini çıkar balim😁😁🥰🥰 inan bizde sıcaktan kavrulduk🤦🤦

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
☕Kızlarrr şuan yağmur Cook güzel yağıyor. En sevdiğim. Alıcaksın eline kahveni cikicaksin balkonuna birde müzik yada yağmur sesi. İnanailmaz huzur veriyor yağmurum kokusu sesi terapi gibi mübarek. Kendime vakit ayirma zamanı balkonda yağmuru dinliyorum elimde kahvem gözüm kapalı.🥰
Keşke o huzuru bende bulabilsem üç tane çocuk en büyüğü 4 ortanca 2 yaşında küçükte 4 aylık gün içinde beni öldürüyorlar

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ohh ohhh ne güzel keyfini çıkar balim😁😁🥰🥰 inan bizde sıcaktan kavrulduk🤦🤦
Havalar bizi mahfeddi hamileyken hiç çekilmiyor sıcaklar. Serin hava buldummu keyif yapıyorum valla. Yoksa çok sinirli oluyorum 🤗🤗
Keşke o huzuru bende bulabilsem üç tane çocuk en büyüğü 4 ortanca 2 yaşında küçükte 4 aylık gün içinde beni öldürüyorlar
Allah yardımcın olsun canım baya yakın araları ama büyüyünce rahat edersin hepsi bı aradan çıkar 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Okurken bile rahatladım oh mis🌸👩‍❤️‍👩
🤗

Okurken bile rahatladım oh mis🌸👩‍❤️‍👩
🤗
Evet cnm ya tam balkona çikmişim elimde kahvem yagmur yagiyor anammm oda ne bnm minik icerde biyerlerini yirtiyor sıkıyorsa bul o huzuru yine içine etti bizim bacaksiz hayallerimin😄😄🥺🥺
😁😁Allah seni yaaa gülmekten öldüm. Bebisi uyut öle keyf yap canım ben oğlanı uyutup öyle keyf yaptım. Babası zaten uyuyor ise erken kalkıyor diye kafa dinleme zamanı😁😁

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Havalar bizi mahfeddi hamileyken hiç çekilmiyor sıcaklar. Serin hava buldummu keyif yapıyorum valla. Yoksa çok sinirli oluyorum 🤗🤗

Allah yardımcın olsun canım baya yakın araları ama büyüyünce rahat edersin hepsi bı aradan çıkar 😊

🤗

🤗

😁😁Allah seni yaaa gülmekten öldüm. Bebisi uyut öle keyf yap canım ben oğlanı uyutup öyle keyf yaptım. Babası zaten uyuyor ise erken kalkıyor diye kafa dinleme zamanı😁😁
Amin inşallah bende öyle umuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar